הדירה בשטח של כ-90 מ"ר+ 12 מ"ר צפונית עם נוף לים, ממוקמת בקומה ה-28 במגדל המגורים המתנשא לגובה של 50 קומות. מחיר הדירה שרכש בן אליהו כ 2,600,000 שקל. הדירה בסטנדרט גבוה ותכלול חזיתות זכוכית, ריצוף ומטבח יוקרתי, וכן לובי מפואר ובריכת שחייה לשימוש הדיירים.

לפני כשבוע פירמת רואי החשבון ארנסט אנד יאנג סגרו אף הם עסקת ענק בפרוייקט מידטאון כשרכשו 16 קומות במגדל המשרדים שיוקם בצמוד לבניין המגורים. שיווק מגדל המגורים החל לפני שלושה חדשים ועד היום נמכרו כ- 181 דירות מתוך 300.

מהחברה מוסרים כי איתן בן אליהו יתגורר בשכנות לזמר אביב גפן שרכש דירה בפרוייקט לפני כחודשיים, לשחקן מכבי תל אביב בכדורסל יוגב אוחיון ולדור רפאלי, אחיה של דוגמנית הצמרת בר רפאלי.

פרוייקט מידטאון תל-אביב שתוכנן על ידי האדריכל משה צור ממוקם בקרן הרחובות שאול המלך ומנחם בגין הינו בהיקף של כ-130,000 מ"ר ובעלות מוערכת של כ-2 מיליארד שקל, יכלול שני מגדלים אחד כאמור משרדים והשני למגורים, פארק רחב ידיים בשטח של כ-5 דונם, כפר קניות ייחודי העתיד לאכלס מותגי אופנה ובילוי בינלאומיים, מגדל משרדים ומרכז תרבות עירוני. הקרקע בשטח של כ-14 דונם נרכשה בשנה שעברה מידי תנובה במחיר של 530 מיליון שקל לפרוייקט יש היתר בנייה וצפי אכלוס בעוד כ- 4 שנים.
השבוע כבר החלו בעבודות החפירה ודיפון על ידי חברת צמנטכל בפקוח חברת אלקטרה בנייה.

במגדל תמהיל דירות מגוון וייחודי הכולל דירות 3 חדרים בפריסה עד הקומה ה-37, דירות 4-5 חדרים ופנטהאוזים. סטנדרט הבניה המוצע גבוהה ויכלול חזיתות זכוכית, ריצוף ומטבחים יוקרתיים, וכן לובי מפואר ובריכת שחייה לשימוש הדיירים.

מחירי דירות של שלושה חדרים נע בין 2 מיליון שקל ועד ל- 3 מיליון שקל בהתאם לקומה בבנין. דירה של 4 חדרים בקומה 40 נמכרה במחיר של 3.8 מיליון שקל ודירות של 5 חדרים נמכרו במחיר של כ- 4.8 מיליון שקל.

{loadposition google02}