כאשר בבניין הראשון בכל קומה דירה אחת בלבד ובשני 2 דירות בקומה, סך הכל 19 יחידות דיור.

תמהיל הדירות מגוון: דירות 4 חדרים, בשטח של בין כ - 95 מ"ר לכ – 109 מ"ר, עם מרפסת בשטח של בין כ – 12 מ"ר לכ – 17 מ"ר, דירות 5 חדרים, בשטח של כ – 118 מ"ר עם מרפסת בשטח של כ – 17.5 מ"ר ודירות דופלקס בשטח של בין כ – 117 מ"ר לכ – 137 מ"ר, עם מרפסות בשטח כולל של בין כ – 75 מ"ר לכ – 100 מ"ר.


הרוכשים ייהנו ממפרט טכני משודרג עם סטנדרט בניה גבוה מאוד, כמו: דלת כניסה מעוצבת, מטבח איכותי כולל ארונות עליונים ותחתונים עם יחידת בילט אין, תריסי גלילה חשמליים, אסלות תלויות ומכלי הדחה סמויים, ריצוף גרניט פורצלן 60 X 60 ועד. הפרויקט ממוקם במרכז העיר, והינו בעל נגישות גבוהה ליציאות ולכניסות מהעיר וקירבה לאמצעי תחבורה ציבורית.

בין הדירות שנמכרו בחודשיים האחרונים:

בבניין ובו דירה בקומה
דירת 4 חדרים בקומה ה – 3 בשטח של כ – 108 מ"ר עם מרפסת בגודל של כ – 12 מ"ר – נמכרה במחיר של 1.185 מיליון שקל.
דירת 4 חדרים בקומה ה – 7 בשטח של כ – 108 מ"ר עם מרפסת בגודל של כ – 12 מ"ר – נמכרה במחיר של 1.315 מיליון שקל.

בבניין ובו 2 דירות בקומה
דירת 4 חדרים בקומה ה – 3 בשטח של כ – 95 מ"ר עם מרפסת בגודל של כ – 17 מ"ר – נמכרה במחיר של 1.090 מיליון שקל.
דירת 4 חדרים בקומה ה- 5 בשטח של כ – 95 מ"ר עם מרפסת בגודל של כ- 17 מ"ר – נמכרה במחיר של 1.135 מיליון שקל.
מהחברה מדווחים עוד כי, כל דירות 5 חדרים נמכרו במחיר ממוצע של 1.200 מיליון שקל, וכי נותרו לשיווק 6 דירות בלבד.

אלון עמרם בעלים ומנכ"ל חברת הנדל"ן עמרם אברהם מציין כי, מתוכניות הפיתוח של עיריית חדרה עולה העובדה שבמרכז העיר חדרה בכלל וברחוב רמב"ם בפרט, צפויה בשנים הקרובות להתבצע התחדשות עירונית בקנה מידה מסיבי, בה תשקיע העירייה מיליוני שקלים, שתכלול: החלפת תשתיות, הרחבת כבישים ומדרכות להולכי רגל, שיפוץ וחידוש הבניינים הקיימים באזור. בנוסף, צפויים להתבצע באזור מספר פרויקטים של פינוי בינוי, כל אלו יביאו לעיצובו מחדש של מרכז העיר תוך השבחת מחירי הדירות החדשות הנבנות באזור כיום ובעתיד הקרוב עד לכ – 30 - 25 אחוז ממחירם כיום. בשל גורמים אלו, רבים מרוכשי הדירות בפרויקט צמרות זיהו הזדמנות נדל"ן ייחודית עבורם בפרויקט ובחרו לרכוש לעצמם דירה, מתוך מחשבה על מגורים בבניין יוקרתי במרכז העיר עם אפשרות לעליית מחיר והשבחת הנכס שבבעלותם.

חברת עמרם אברהם הוקמה בשנת 1994 על ידי אברהם עמרם ובניו כחברה לחומרי בניין. בשנת 2002 הוקמה חברת הבת עמרם אברהם, חברת הנדל"ן אשר עוסקת בפיתוח, ייזום ובנייה למגורים. מנכ"ל החברה מאז אלון עמרם (בנו של אברהם). החברה מסווגת בסיווג ג- 2, כקבלן רשום לביצוע עבודות בנייה ענף ראשי 100, הבונה בטכנולוגיות מהמתקדמות בישראל ובהתאם לדרישות המחמירות של מכון התקנים הישראלי והיא מבוקרת בקביעות על ידיו. חברת הנדל"ן עמרם אברהם פעילה בטווח רחב של תחומי הפיתוח, היזמות והביצוע, מבני מגורים, תעשייה, מסחר ומשרדים. החברה מקימה כיום למעלה מ – 300 יחידות דיור בערים השונות ברחבי הארץ.

היקף העבודות שביצעה חברת הנדל"ן עמרם אברהם עד כה עומד על למעלה מ- 30 אלף מ"ר ברחבי הארץ: רעננה, פרדס חנה כרכור, חדרה, בנימינה, זיכרון יעקב ועוד. בנוסף בונה החברה למעלה מ- 20 אלף מ"ר של נכסים מניבים הכוללים מבני משרדים, מרכזים מסחריים ותעשייה קלה.

הדמיה יחסי ציבור

{loadposition google02}