המגדל נמצא בלב השכונה החדשה הממוקמת בצפון מזרח הוד השרון וכוללת 2,300 יחידות דיור ושטח מסחרי גדול בן 5,500 מ"ר. המגדלים בשכונה יהיו בני 14-23 קומות וישקיפו על כפר מל"ל. בשכונה עתיד לקום בית ספר ירוק ראשון מסוגו בעיר והיא נהנית מקרבה לתחנת הרכבת המחברת אותה בקלות עם ערי גוש דן.

בחודשיים האחרונים בוצעו תשע בקשות רכישה ליחידות דיור בפרויקט "מזרחי לופט" במתחם הר/1200 בצפון הוד השרון המבוקש. מדובר בכמות גדולה של רכישות כאשר שיווק הפרויקט כולו החל רק בחודש אפריל האחרון, אז החלו גם העבודות על הקרקע.
את המגדל מתכנן האדריכל פיליפ גינזבורג והוא יכלול דירות בנות 5-6 חדרים בגודל 150-300 מ"ר ובהן לופטים ומיני פנטהאוזים יוקרתיים. המגדל משלב מפרט גבוה ויוקרתי הכולל חיפוי יוקרתי של אבן, זכוכית ואלומיניום, לובי בגובה כפול, שתי מעליות, מרפסות בגדלים של 20-40 מ"ר ועוד. מחירי הדירות מתחילים ב-2.150 מיליון שקל ל-5 חדרים ו-2.95 מיליון שקל ל-6 חדרים. מחירי הפנטהאוז יחלו ב-3.9 מיליון שקל.

את הקרקע, הנמצאת ברחוב הפרחים 5 רכשה קבוצת מזרחי תמורת 22.5 מיליון שקל ובחברה מדווחים כי בעלי הדירות יקבלו את נכסיהם כבר באפריל 2014. המגדל, הוא למעשה שלב א' של הבנייה במקום, כאשר בעתיד מתכננת קבוצת מזרחי לבנות בשלב ב' בניין נוסף שיכלול 70 דירות.

"למעשה מדובר בפרויקט הכי מיוחד בהוד השרון הכולל 14 קומות של לופטים דו-קומתיים ודירות מיני פנטהאוז" מספר רוני מזרחי, מנכ"ל קבוצת מזרחי הבונה ב-18 ערים שונות בישראל. "התכנון הייחודי של המגדל נותן לדיירים שלו פרויקט איכותי עם דירות לופטים מיוחדות ודירות ענק במקום שקט ומיוחד בהוד השרון. הקרבה לתחנת הרכבת ולאזור המרכז לצד חיים שקטים באווירה כפרית הופך את השכונה החדשה לאחד המתחמים המסקרנים בענף הנדל"ן בישראל. אנחנו לא מופתעים מהביקוש הרב ומקצב המכירה, ומגלים כאן גם תושבי תל אביב המעוניינים להעלות את רמת החיים ולעזוב דירות קטנות במרכז העיר לטובת איכות חיים של ממש".

הדמיה: יחסי ציבור

{loadposition google02}