החברה מדווחת כי החודש נמכרו 9 דירות, בהיקף של 12.5 מיליון שקל, מהן 4 דירות 4 חדרים ו-3 דירות 5 חדרים וכן שני מיני פנטהאוזים בשטח של כ-140 מ"ר, בני 5 חדרים עם מרפסות של 21 מ"ר.
לאור הביקושים הערים וההצלחה החליטה החברה להרחיב את המבצע המיוחד גם לדירות 5 חדרים, כך שדירת 5 חדרים מעוצבת וממוזגת במזגן מיני מרכזי, כולל הנמכות גבס בקומה א', מוצעת במחיר אטרקטיבי של 1,299,000 שקל.


הדירות בפרויקט ' luxury HOME מגדלים על הפארק' ביבנה הירוקה כוללת תוספות ובחירות של האדריכל והמעצבת שהפכו לסטנדרט כגון: תקרות גבוהות במיוחד לתחושת מרחב ייחודית, מערכת סולארית לחיסכון בצריכת אנרגיה, דלתות פנים יוקרתיות עם נעילה מגנטית, תריסים חשמליים בכל הבית, אסלות תלויות ומיכלי הדחה סמויים, ארון אמבטיה תלוי מעוצב, ברזי גרוהה, מטבח מעוצב כולל אי, נק מים וגז במרפסת, חדרים מרווחים, הכנה לשואב אבק דירתי, ומתן אפשרות לדייר לצביעה בצבע אקרילי מגוון, מחסן פרטי צמוד לכל דירה ועוד.


ניתן להתרשם מהסטנדרט המוצע ב-2 הדירות לדוגמא באתר. מאחר והסטנדרט הינו גבוה מאוד ויוצא דופן, החליטה החברה להציג בדירה לדוגמא רק את הסטנדרט הכלול במחיר הדירה, כך שלקוח הרוצה לרכוש דירה, יכול להתרשם מהמפרט הגבוהה, הכלול במסגרת המחיר ובכך לחסוך עשרות אלפי שקלים הנדרשים במסגרת שיניי דירים ועיצובים למינהם .


לדברי יובל עטיה, מנכ"ל חברת מבנים ונתיבים: "בני הזוג שמגיעים אלינו לביקור בדירות לדוגמה מוצאים כי ההמחשה של הסטנדרט והיכולת שלהם לקבל אותו, ללא תוספת מחיר, כדאית ומסייעת להם בתהליך קבלת ההחלטה. גילינו כי רבים מהם מעדיפים לדעת בדיוק מה הם מקבלים וזאת בניגוד להרבה מאד מקומות שהדירה לדוגמא לא משקפת את הסטנדרט המוצע ולא פעם הם נדרשים להוסיף עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים".


מבנים ונתיבים, באמצעות חברת השיווק אמבסדור, משווקת בימים אלה דירות במגדל השני המציע 57 דירות בתמהיל של 4 חדרים, 5 חדרים ומיני פנטהאוזים ופנטהאוזים יוקרתיים במחירים מיוחדים. לחברת מבנים ונתיבים מוניטין רב בתחום הבנייה בישראל. החברה, שהחלה את פעילותה באשקלון, חתומה על הצלחות רבות באשקלון, גדרה וביבנה ובין הפרויקטים שהחברה מובילה כיום פרויקט 'קדמת הים', 'צמרת אפרידר' home אילן הירוקה ועוד רבים נוספים.


לאתר החברה:www.mivnim10.co.il

 

צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}