הפרויקט כולל שני מגדלים בני 17 קומות, לצד 2 בנייני בוטיק מדורגים בני 6 קומות - סך הכל 152 דירות. הדירות בפרויקט תוכננו על ידי משרד האדריכלים המוביל קיקה ברא"ז, יכללו אלמנטים של בניה ירוקה ומגיעות עם מפרט טכני עשיר.

אחת הדירות שנמכרו לאחרונה במגדל היא דירת 5 חדרים בקומה 12 במגדל של 17 קומות, בשטח של 128 מ"ר עם מרפסת של 20 מ"ר, כולל 2 חניות ומחסן. הדירה נמכרה ב-2.6 מיליון שקל ואכלוסה צפוי לסוף יוני 2019.

כיום המגדל הראשון מכור כולו ואילו במגדל השני נותרו למכירה רק דירות 5 חדרים.

דירות 5 חדרים גדולות ניתן למצוא גם בבנייני הבוטיק המדורגים שבפרויקט, בהם מתוכננות 2שתי דירות בלבד בכל קומה. המחיר ההתחלתי לדירת 5 חדרים בפרויקט הינו 2.39 מיליון שקלים.

לדברי אבי צרפתי, סמנכ"ל בחברת שמעון צרפתי: "אנשים בראשל"צ והסביבה מעוניינים לגור באיכות חיים גבוהה ומוכנים לשלם על כך. ראינו זאת במהלך השנים במערב העיר ורואים זאת כעת בשכונת האירוס. משפרי הדיור נמצאים בתקופה זו במצוקה אמיתית שכן לא יהיו דירות עבורם בעתיד הקרוב. המכרזים של מחיר למשתכן במתכונת החדשה שכוללת גם דירות לשוק החופשי רק החלו להתפרסם לאחרונה, ועד שהדירות תגענה לשוק יעברו כמה שנים טובות. הם מבינים את המשמעות והעלויות הכרוכות בהמתנה כזו, ולכן חלק גדול מהם מחליט לא לחכות אלא לקנות היום".

בחברה מציינים כי הפרויקט ממוקם בחלקה הדרומי של העיר, בפינת הרחובות שד' הרצל ושד' נים ובסמיכות לכביש 431, המוביל במהירות לנתיבי איילון ולכבישים 1, 4 ו-6. תחנת הרכבת וממרכז עזריאלי ראשונים הנבנה בימים אלו ויכלול קניון גדול ומגדל משרדים,נמצאים במרחק הליכה מהבניינים. בנוסף, בצמוד לפרויקט מתוכנן להיבנות גשר מיוחד להולכי רגל אשר יוביל את הדיירים תוך דקות ספורות אל תחנת הרכבת ראשונים ואל קניון עזריאלי החדש. הפרויקט יוקף בגינות ובשטחים ירוקים רחבי ידיים, כחלק בלתי נפרד מהשכונה החדשה שתכלול מוסדות חינוך, מרכזי תרבות וספורט, מרכז מסחרי ושבילים לרכבי אופניים.