מדובר בדירה בשטח של 220 מ"ר בשיטת custom made – תכנון אישי על פי רצון הרוכש עם גינה של 150 מ"ר, שנקנתה על ידי משפחה ישראלית.

הפרויקט טלביה רזידנס ממוקם ברחובות פינסקר ומרדכי צבי מנה, הרחובות הנחשבים והמבוקשים ביותר בשכונה.

בפרויקט נבנו קומפלקס עם ארבעה מבנים הכוללים כ-80 יחידות דיור יוקרתיות כאשר החידוש בפרויקט היה מתן חופש מוחלט לדיירים בתכנון הבנייה. 

בשלב הראשון בנתה החברה את קומות הבניין ללא חלוקת החלל לחדרים והציעה ללקוחותיה לקנות חלקים שונים בכל קומה.

לכל לקוח ניתן החופש לתכנן את החלל בהתאם למידותיו המדויקות ביותר. לאחר השלב התכנוני בנתה החברה את הדירות בהתאם לתכנון הלקוח בהתאמה אישית.

דירות ה-custom made תפסו תאוצה ולקוחות רבים בחרו לצרף קומות נוספות ולתכנן את הדירה בעצמם, כאשר החברה הייתה הקבלן המבצע של חלומותיהם האדריכליים.

בחברה מציינים כי באופן כללי ניתן היום לומר כי מדובר באחד מהפרויקטים המניבים ביותר עבור לקוחות החברה במסגרתו עבר הנכס השבחה של למעלה מ- 300% מתחילת השיווק שלו.

נכון להיום עלות מטר רבוע בפרויקט נאמד בכ- 25,000 -17,000 דולר בהתאם לאופי הדירה. וכעת, החברה ממשיכה לשווק דירות במסגרת הפרויקט הכולל דופלקסים, דירות גן ופנטהאוזים.

"הדגש המיוחד בפרויקט הוא הגשמת החלומות הכי גרנדיוזיים של הלקוחות שיודעים בדיוק מה הם רוצים כולל עיצוב איכותי ויוקרתי ברמה הגבוהה ביותר שיש. בזכות שיטת ה- custom made כל הלקוחות בפרויקט זה שבעי רצון באופן מלא כיון שכל דירה יוצאת מותאמת ומעוצבת בדיוק לפי רצון הלקוחות" אומר יונתן ישראל סמנכ"ל השיווק של החברה.

בהודעת החברה נמסר כי דיירי הפרויקט נהנים מסביבת מגורים ייחודית, הכוללת לובי כניסה מפואר עם פינות ישיבה מסוגננות, חנייה מקורה ואבטחה קפדנית הכוללת עמדת פיקוח השולטת על כל מערכות המבנה והשטחים הציבוריים. להשלמת תחושת הנוחות והפינוק נהנים הדיירים גם ממגוון מתקנים בלעדיים לרווחתם: גינה פרטית ופסטורלית צמודה, ספא פרטי הכולל סאונה רטובה/יבשה וחדר כושר מאובזר.

ראשיתה של שכונת טלביה ההיסטורית בשלהי המאה ה-19, כאשר נקנו אדמותיה על ידי הכנסייה היוונית. מאז התגוררו בשכונה צליינים, ערבים תורכים ובריטים, כאשר עם השנים השתקעו בה יותר ויותר משפחות יהודיות. המגוון התרבותי שחי בה ניכר בסוגי המבנים השונים המעטרים את רחובותיה.
 
שכונת טלביה מאכלסת בתוכה את סמלי היוקרה הרבים של העיר כגון בית הנשיא, האקדמיה הלאומית למדעים, מכון ואן ליר, תיאטרון ירושלים, מוזיאון האיסלאם ועוד. במרחק הליכה מהשכונה ניתן למצוא מוקדי עניין נוספים כגון משכנות שאננים, גן הפעמון, טחנת הרוח, בית הכנסת הגדול ורבים נוספים.

החברה המובילה את הפרויקט היא חברת האחים ישראל שהינה אחת מחברות הבנייה הוותיקות והיציבות ביותר בשוק הנדל"ן בישראל. החברה הוקמה בשנת 1964.

עד לשנת 2017 בנתה החברה למעלה מ-38,000 יחידות דיור במגוון רחב של פרויקטים בערים שונות בישראל ובמדינות נוספות בעולם. אחת החוזקות הבולטות ביותר בחברה היא יציבותה הפיננסית, דבר המבדיל אותה ממרבית חברות הנדל"ן בארץ. יציבות שתוחזקה במשך שנים, מפרויקט לפרויקט וללא מינופים פיננסים.