האופציה נחתמה לתקופה של חצי שנה במהלכם תגבש אלדר השקעות קבוצת רכישה. עבור הקרקע תשלם החברה סכום של כ-19 מיליון שקלים. 

לדברי רו"ח עדי דנה, מנכ"ל אלדר השקעות, "בשנים האחרונות נווה שאנן עוברת תהליך של התחדשות וניתן לראות כיצד משתנה חזות הרחובות עם בניינים חדשים שקמים לצד בתיה הוותיקים של השכונה. במקביל, האזור זוכה גם לפיתוח מרכז תעסוקה מטרופוליני שיצור מקומות תעסוקה רבים לאוכלוסייה חדשה. כבר היום אנחנו מזהים בשכונה שינוי בתמהיל האוכלוסייה בשכונה באמצעות קהלים חדשים המחפשים את המתחם החם הבא ורכישת דירה חדשה כיום בשכונה פותחת חלון הזדמנויות שצריך לנצל לפני שהמתחם צפוי לעבור תהליך של התחדשות והמחירים יזנקו".

דנה הוסף כי "זו תהיה הקבוצה החמישית שאלדר השקעות מארגנת, וכמו בכל הפרויקטים של הקבוצה, החברה תלווה את הקבוצה כמארגן בכל השלבים עד לסיום הבנייה ומסירת הדירות במודל 'קבוצה מפוקחת' על פי הקריטריונים של לשכת עורכי הדין, מודל שבגינו זכתה החברה לאחרונה בפרס ה-effie של איגוד השיווק הישראלי ליצירת שקיפות מלאה אל מול חברי הקבוצה".

מדובר בקבוצת רכישה חמישית שמארגנת אלדר השקעות. לאחרונה החלו עבודות חפירה ודיפון בפרויקט EDEN TOWER בשכונת פארק ים בבת ים, לאחר קבלת ההיתר מעיריית בת ים.

פרויקט מרום נגבה ברמת גן נמצא בשלבי ביצוע מתקדמים לקראת מסירה בחודשים הקרובים , ושני פרויקטים נוספים בכפר סבא החלו ביצוע.