חברת אביסרור משה ובניו מדווחת כי מכרה כ-50 אחוז מהדירות במגדל השני בפרויקט תאומי אביסרור באשדוד. החברה פתחה באתר דירה לדוגמא. מתוך מגוון הדירות המוצעות במגדל זה נותרו רק 4 דירות במחיר למשתכן במחיר של 1.22 מיליון שקל ו-4 דירות 4 חדרים במחיר השוק. לאחרונה נמכרה במגדל זה דירת 5 חד' בגודל 142 מ"ר + 36 מ"ר מרפסות + 2 חניות תת קרקעיות + מחסן ב-1.77 מליון דקל. החברה פתחה באתר דירה לדוגמא.

בניית המגדל הראשון בעיצומה, ונמצאת כרגע בקומה ה-13 מתוך 17. במגדל זה נותרו למכירה 5 דירות 5 חד', 2 פנטהאוזים ו-3 דירות במחיר למשתכן של 1.22 מיליון ₪. אכלוס המגדל הראשון צפוי לאביב 2016.

החברה יצאה במבצע דירות ללא מע"מ לזכאים בפרויקט, ומאפשרת להם לבצע הרשמה על דירה לתקופה של 90 יום. באם עד אז תינתן הטבת המע"מ יוכלו הרוכשים לחתום על החוזה ולרכוש את הדירה ללא מע"מ. באם אישור ההטבה יתעכב, תינתן אפשרות להארכת ההרשמה ל- 30 יום נוספים. יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק בחברת אביסרור משה ובניו, מסביר כי מדובר בהטבה משמעותית לרוכשים, שכן ההרשמה מאפשרת להם לבחור את הדירה בבניין שהם רוצים, בקומה שהם רוצים ובמחיר העכשווי.

לדברי יורם אביסרור סמנכ"ל השיווק בחברת אביסרור משה ובניו: "החלטנו לפתוח באתר דירה לדוגמא מכיוון שלדעתי אמצעי ההמחשה טוב ביותר לרוכשים הפוטנציאליים לדעת מה הם קונים על הנייר. הטבת המע"מ שאנו מציעים מאפשרת לזוגות שלא היה להם הון עצמי מספק לרכישת דירה וזוגות שהתכוונו לרכוש דירת יד שנייה - לבצע הרשמה כבר היום המשריינת להם את דירת חלומותיהם במחיר נמוך".

הפרוייקט כולל 2 מגדלי יוקרה בני 17 קומות, עם 144 יח"ד, ותמהיל דירות מגוון. בפרויקט משווקות דירות 4, 5, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים בני 6 חדרים. הדירות מרווחות מאוד ומציעות מפרט טכני גבוה עם מגוון אפשרויות בחירה ללקוח, רצפת גרניט פורצלן, ארון מקלחת, ועוד. לרווחת הדיירים לובי דו קומתי, חדר כושר מפואר ומועדון דיירים.

הפרויקט ממוקם ברובע ח' החדש בכניסה הדרומית של אשדוד ולו נגישות רבה – קרבה לתחנת רכבת ולצירים מרכזיים. כן, הפרויקט נבנה בסמיכות לבית החולים הפרטי אסותא, מוסדות חינוך, בילוי ופנאי, מרכזי תעסוקה ועוד. חברת אביסרור מפתחים 2 דונם של פארק ירוק בצמוד לפרויקט.