קבוצת יצחקי מכרה במהלך החודש האחרון שתי דירות בפרויקט WOW שמקימה החברה בשכונת הארגמן בנס ציונה: דירת גן, בת 4 חדרים, בשטח של 120 מ"ר, עם חצר בשטח של 380 מ"ר ומרתף בשטח של 95 מ"ר, נמכרה במחיר של 2.8 מיליון שקל. 

דירת 5 חדרים בקומה הראשונה מתוך 7 קומות, בשטח של 120 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 25 מ"ר, נמכרה ב- 2,066,000 שקל. שתי הדירות כוללות שתי חניות צמודות וכן מחסן.

פרויקט WOW כולל 24 יח"ד בבניין בן 7 קומות וממוקם בלב שכונת הארגמן. תמהיל הדירות כולל דירות וילה גן בשטח של כ- 210 מ"ר, עם גינה בשטח של עד 380 מ"ר , פנטהאוזים ודירות 5 ו- 6 חדרים. מהחברה נמסר כי נותרו שתי דירות אחרונות למכירה: וילת גן עם חצר בשטח של 230 מ"ר ופנטהאוז בן 5 חדרים עם שתי מרפסות בשטח כולל של 146 מ"ר, המשקיפות לפארק הירוק בלב השכונה ולשמורה.

הבניין נהנה מ- 3 כיווני אויר – לכיוון שכונת הוילות של שמורת מליבו והפרדסים שבסמוך לה, השמורה וגבעות הכורכר. הבניין נבנה במפרט טכני ברמה גבוהה ביותר, הכוללת מצלמות אבטחה היקפיות, לובאים גדולים במיוחד, חדר דיירים לאירועים, תקרות בגובה של 3 מטר בדירות, חדרי אשפה שמותאמים להפרדת פסולת, חדרי עגלות ואופניים ועוד. מהחברה נמסר כי הבניין נמצא בשלב עבודות הגמר וכי האכלוס צפוי להתרחש בימים אלה.

לדברי יהודית גוטליב, מנהלת המכירות של פרויקט WOW: "שכונת ארגמן בנס ציונה הינה שכונה איכותית ושקטה, המאופיינת בבנייה ובצפיפות נמוכות. רוב הדירות הנבנות בשכונה הינן דירות גדולות של 5 ו- 6 חדרים וכן קוטג'ים. כ- 70% מהרוכשים מגיעים מראשון לציון הסמוכה וכ- 30% מגיעים מתוך נס ציונה. לרוב מדובר במשפרי דיור במצב סוציו אקונומי גבוה, רבים מהם עובדי הייטק שעובדים בקרבת המקום בפארק המדע שבין רחובות לנס ציונה, ומחפשים איכות חיים באווירה כפרית קהילתית".

השכונה בנויה בצורת אליפסה, כשבמרכזה שדרה עם פארק ירוק, מתקני שעשועים לילדים ומרכז מסחרי הכולל את כל השירותים הקהילתיים, כמו קופת חולים, גני ילדים ומבני תרבות וספורט. בשכנות לשכונת ארגמן נמצאת שכונת מליבו היוקרתית ופרדסי נס ציונה. בימים אלה משלימים את הבניינים האחרונים בתב"ע והצפי הוא כי בניית השכונה תושלם בעוד פחות משנה ותאכלס כ- 4,000 תושבים