הבניין השלישי ייצא לשיווק בעוד מספר חודשים.

דירת 4 חדרים בפרויקט, בשטח 108.5 מ"ר, עם מרפסת שמש בשטח של 12 מ"ר, מוצעת למכירה החל מ-1.50 מיליון שקל; דירת 5 חדרים, בשטח של 123 מ"ר, עם מרפסת שמש בשטח של 12 מ"ר, מוצעת למכירה החל מ-1.64 מיליון שקל; פנטהאוזים בני 6 חדרים, בשטח של 163 מ"ר, עם מרפסות בשטח שהחל ב-136 מ"ר, מוצעים למכירה החל מ-2.9 מיליון שקל.

לדברי נסים אחיעזרא, מנכ"ל חברת אחים דוניץ: "שכונת אם המושבות משכה אליה אוכלוסיה רבה שהגיעה מחוץ לפתח תקווה, אולם יצרה צפיפות יתר על מידה, במיוחד בקרב אלו שהורגלו למרחבים, כדוגמת תושבי אזור השרון. להבדיל משכונת אם המושבות, הרי שהצפיפות בשכונת נווה גן נמוכה יחסית, והשכונה מצטיינת בנגישות טובה לצירים ראשיים במרכז כגון כביש 5 ולכביש 6. שכונת נווה גן כוללת שטחים ירוקים רחבי ידיים ומכלול שירותים קהילתיים פעילים, ולכן אין זה פלא שהרוכשים מצביעים ברגליים והביקושים לדיור בשכונה ממשיכים להיות גבוהים".

פרויקט דוניץ בנווה גן, המוקם ברחוב אהרון כצנלסון בעיר, כולל 3 מגדלי מגורים יוקרתיים, בני 17 קומות כל אחד, וכ-200 יחידות דיור. תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות בנות 4 ו-5 חדרים וכן מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.