לפיכך, לצד היותה גוף מלווה המעניק אשראי חוץ בנקאי אטרקטיבי, תיקח גם חלק בסיכון עסקת הנדל"ן כשותפה.

עד כה בחנה קרן ריאליטי עסקאות המיועדות לרכישה ב- 100 אחוז. כעת, תבחן הקרן מגוון פרויקטים מסוגים שונים ותהיה שותפה להם ב- 50 אחוז. פרופיל העסקאות מגוון וכולל עסקאות מתחום המגורים, התחדשות עירונית, ומסחר – כנדל"ן מניב, תמ"א 38, פינוי-בינוי, משרדים, מלונאות, דירות להשכרה ועוד.

בריאליטי מציינים את הידע המקצועי שנצבר בקרן, כמו גם נזילות פיננסית, המאפשרת להם להשיק זרוע זו. זאת כאשר הידע הרב בריאליטי הופכת אותה לגוף החוץ-בנקאי המוביל בתחום בדיקת הנכס וזיהוי פוטנציאל ההשבחה בו, ואילו הנזילות של הקרן תמקם אותם כמובילה בארגון והובלת המימון של הפרויקטים לצידם של הבנקים או בלעדיהם. האשראי שמאורגן על ידי ריאליטי יהווה גורם מימוני נוסף ליזמים ומקור להשקעות טובות של כספי המשקיעים הפרטים והמוסדיים.

מיקי ורדי, ראש קרן ריאליטי: "קרן ריאליטי בוחנת מדי שנה מאות עסקות נדל"ן. הייחוד שלנו, בעולם האשראי החוץ בנקאי, הוא היכולת לבחור את הפרויקט הנכון מבין הפרויקטים הרבים המוצעים, ולצד מתן המימון, לשמש כשותפים אסטרטגיים ואקטיביים בפרויקט אנו מאמינים כי קידום תחום ההתחדשות העירונית עומד בפני תנופה בכל חלקי הארץ, ויציע פתרון אמיתי לסוגיית מצוקת הדיור בעתיד, ומכאן שניתן דגש למימון עסקאות המקדמות תחום זה."

קרן ריאליטי הינה קרן יחידה מסוגה בישראל, המתמחה בהשבחת נדל"ן. הקרן מנהלת עסקאות בסדר גודל של עד כ- 100 מיליון שקל. הקרן משקיעה באזורי ביקוש ומתעתדת לרכוש נכסים בסך כולל של עד כמיליארד שקל. משקיעי הקרן נהנים מתשואה מועדפת של כ -8 אחוז לשנה לאחר החזר ההשקעה. יעד התשואה השנתית של קרן ריאליטי הינו כ- 20 אחוז, כאשר התשואה בפועל לקרן 1 עומדת על כ - 36 אחוז לשנה. בין הנכסים הבולטים שהשביחה הקרן ניתן למצוא את שכונת 'פארק החורשות' ברחוב הרצל ומתחם דרך שלמה בת"א, שמומשו בתשואה עודפת של למעלה מ - 200 אחוז. את פעילות הקרן מובילים מומחים בעלי ניסיון רב בענף הנדל"ן הישראלי, ובראשם ד"ר מיכאל (מיקי) ורדי, לשעבר ראש מנהל מקרקעי ישראל, רו"ח אוהד רוזן ועו"ד אסף ורדי. הקרן מקפידה על שקיפות כלפי המשקיעים ומפעילה רבדים שונים של פיקוח.
לפרטים נוספים אודות הקרן- www.reality-fund.com