הייחודיות של הפרויקט היא בתמהיל הדירות שלו, הכולל דירות גן בנות 5 חדרים, עם חצר בשטח של כ- 150 מ"ר; מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים בני 5 חדרים, בשטחים של 127-143 מ"ר, עם מרפסות בשטחים של 20-36 מ"ר.

הפרויקט מתוכנן על ידי האדריכל גיורא שפיר ועל עיצוב הפנים אחראי האדריכל מקס קינן. מהחברה נמסר כי כל הדירות בפרויקט נהנות ממפרט טכני ברמה גבוהה ביותר, ולמעשה ממפרט המיועד לפנטהאוזים. כך למשל, הדיירים ייהנו מתריסים חשמליים בכל הדירה, אסלות תלויות, ריצוף 80X80 בדירה וריצוף דמוי דק במרפסת, מטבח גדול הכולל גם אי, הכנה למערכת קולנוע ביתית, דלתות פנים מתוצרת פנדור עם מנגנון נעילה מגנטי, הכנה למערכת מיזוג מיני מרכזי, אינטרקום טלויזיה צבעוני, דוד שמש ועוד. גם החללים הציבוריים נבנים בסטנדרט גבוה במיוחד וכוללים, בין היתר לובי מפואר בגובה כפול, 2 מעליות מהירות ושטחי גינון נרחבים המעוצבים על ידי אדריכל נוף.

"לא מדובר בעוד פרויקט ביבנה הירוקה, אלא בפרויקט בוטיק ייחודי ושונה בנוף הבנייה המקומית" אומר יובל עטיה, מנכ"ל חברת מבנים ונתיבים, "לאחר שמכרנו בהצלחה פרויקט סטנדרטי יותר ביבנה, שנמכר בעיקר לזוגות צעירים מתוך יבנה והסביבה, זיהינו צורך שמגיע מאוכלוסיה בוגרת יותר ואמידה מחוץ ליבנה לרכוש דירות מיוחדות בפרויקט. בפעמים רבות מדובר בהורים שרוצים להיות קרובים לילדים ולנכדים ולעתים גם מדובר במשפחה עם ילדים בוגרים, שמחפשת דירה מרווחת יותר. אנשים שעוזבים בתים גדולים, לעתים צמודי קרקע, בערים כמו ראשון לציון ונס ציונה, עושים את המעבר ליבנה, בתנאי שכאן הם יכולים לגור בסטנדרט גבוה כפי שהיו רגילים ובדירות מיוחדות ומרווחות".mivnim311213b

חברת מבנים ונתיבים הינה חברת ייזום וביצוע שלמנהליה ניסיון וותק בענף הנדל"ן והתשתיות של למעלה מ- 40 שנה. הום בוטיק הינו הפרויקט השני של החברה בשכונת יבנה הירוקה, לאחר שמכרה בהצלחה את פרויקט הום לוקשורי, הכולל 114 יח"ד. החברה בונה על פי תקן ISO9002 המחמיר וברשותה רישיון קבלן בסיווג ג׳5 בלתי מוגבל של רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון, שהוא הסיווג הקבלני הגבוה ביותר.