בניין ראשון, בו 19 יחידות דיור מוקם ברחוב יאיר רוזנבלום ובניין שני, בו 15 יחידות דיור בלבד, נבנה ברחוב אהוד מנור. על מנת לייחד את הפרויקט החדש בחרה חברת תורגמן, מהחברות היזמיות הבולטות והוותיקות בשוק הנדל"ן הישראלי, להעניק לפרויקט שלה זווית ייחודית וקצת שונה.

"הבניה הירוקה היא הבסיס האיתן של הפרויקט, אבל החלטנו למנף את היתרון הירוק בעזרת היתרון החכם", הבהיר צפריר לונינסקי - מנהל השיווק של חברת תורגמן. "בכל הדירות בפרויקט, הענקנו ערך מוסף משמעותי עם מפרט של 'בית חכם'. זאת אומרת שליטה במערכות התאורה, המיזוג והתריסים. אבל מה שבאמת מרשים כאן זה שמעבר לנוחות שמעניקות לנו המערכות החכמות, הן גם מסייעות לנו לחסוך באנרגיה ובכסף."

בימים אלה החלה הבניה ושיווק הדירות בפרויקט הירוק והחכם של תורגמן. כצפוי, נרשמה התעניינות רבה ואף נמכרו דירות למשפחות זריזות במיוחד. סביר להניח שהפרויקט האינטימי, בו 34 דירות בלבד, יימכר בתוך זמן קצר. במשרד המכירות שהוקם עבור הפרויקט, תוכלו לקבל הסבר נרחב אודות תמהיל הדירות ומפרט הפנים של כל דירה.

ניתן לראות שאכן היה תהליך עמוק של חשיבה מבדלת בפרויקט GREEN&SMART.tur241213נ

הדירות בפרויקט האינטימי, מאובזרות במפרט עשיר ומוקפד, עם יתרונות הבניה ירוקה מצד אחד והבית החכם מצד שני. כל פרט ופרט בפרויקט הורכב מתוך ראייה ארוכת טווח לחיסכון באנרגיה ולנוחות מקסימאלית של הדיירים. בהחלט ניתן לומר שהפרויקט מצליח להשתלב בצורה מושלמת בשכונה הצעירה והירוקה, ויחד הם יוצרים סביבת מגורים מושלמת.

לסיכום, תנופת הבניה בכפר סבא הירוקה מגיעה בימים אלה לשיא חדש. לא פחות מ-5,000 יחידות דיור עתידות לקום בשכונה החדשה, שהוכרה על ידי משרד הפנים כ"שכונה הירוקה" הראשונה והיחידה בארץ. אך בתוך שלל הפרויקטים החדשים אשר החלו לקרום עור וגידים, יש פרויקט מגורים אחד שמצליח לבלוט בגדול. פרויקט GREEN+SMART של חברת תורגמן.

טל. משרד מכירות ראשי: 1-800-360-400
משרד מכירות: רח' אהוד מנור 1 פינת משה סנה, כפ"ס.