אול אנד מור הוא אחד הפרויקטים הגדולים שיוקמו במסגרת השכונה החדשה אשר יכלול כ-207 יחידות דיור. כל הדירות יבנו בגובה  של 3 מטר (הממוצע הנהוג בדירות הוא גובה של 2.6-2.7) וגמישות באפשרויות לשנות את הדירה. גיא ודורון לוי הינה היזמית הגדולה הראשונה היוצאת לשיווק בנווה זמר. בימים אלה, אגב, הוקם אתר אינטרנט לשכונת נווה זמר שירכז מידע על הפרויקטים הצפויים להיבנות בשכונה. 

עם השקת פרויקט אול אנד מור פורסמו מחירים לדוגמא: דירת 4 חדרים 92 מ"ר + מרפסת 13 מ"ר - החל מ-2.027 מיליון שקל ודירת 5 חדרים 127 מ"ר + מרפסת 14 מ"ר – החל מ-2.584 מיליון שקל. במסגרת מבצע השקה תינתן הנחה של 6 אחוז. מחירי ההשקה גבוהים בכ-20 אחוז מהמחירים בהם נמכרות דירות בשכונה הירוקה בכפר סבא. 

מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה לתשעת החודשים הראשונים של השנה ניתן ללמוד כי מספר התחלות הבניה ברעננה היה גבוה משמעותית מזה של כפר סבא הסמוכה (282 לעומת 66). במדובר במהפך של ממש לעומת השנה הקודמת, בה עמד מספר התחלות הבניה בכפר סבא על 504 לעומת 205 ברעננה. הנתון העדכני מצביע על ההתחדשות העירונית המתרחשת בעיר, אשר צפויה לצבור תאוצה משמעותית עם השכונה החדשה שיוצאת לדרך בימים אלו.

חברת הבנייה גיא ודורון לוי משיקה את פרויקט ALL & MORE בנווה זמר ברעננה. הפרויקט יכלול כ-207 יח"ד, שיתפרסו על פני 4 בניינים בני 6-7 קומות ו-15 כניסות, עם תמהיל מגוון של דירות בנות 4, 5, 6 חדרים, דירות גן ודופלקסים, הכוללות חניה.gdlevi151213b
 
לדברי אושרי זפרני, סמנכ"ל השיווק בחברת גיא ודורון לוי, "אנו שמחים להשיק את הפרויקט החדש, שיהיה חלק מהשכונה הגדולה ביותר בתולדות רעננה, עם שטחים ציבוריים נרחבים וירוקים. הפרויקט פונה לאוכלוסיה מגוונת של זוגות צעירים לצד משפחות ותיקות ברעננה. אנו גאים ליישם גם בפרויקט זה, השלישי במספר, גובה של 3 מ' כסטנדרט בדירות. רעננה מאופיינת באיכות חיים גבוהה, מרחבים פתוחים וירוקים ומערכת חינוך מהטובות במדינה, מה שמטבע הדברים מושך אליה אוכלוסיה בחתך סוציו-אקונומי גבוה".

חברת גיא ודורון לוי הטביעה סטנדרט חדש בגובה של דירות בבניה רוויה רגילה המיושם גם בפרויקט זה: כל הדירות הינן בגובה של 3 מטר. בנוסף, כבכל הפרויקטים של החברה, גם בפרויקט זה ניתנת גמישות לשינוי הדירה, וזאת בכדי לתת מענה לצורך ורצון של כל לקוח.

שכונת נווה זמר היא השכונה הגדולה ביותר בתולדות רעננה. התוכנית כוללת 3,500 יחידות דיור שייבנו בצפון העיר (לשם ההשוואה – שכונת 'לב הפארק' כוללת כ- 1,100 יח"ד בלבד) התכנית שומרת על האופי הרענני והבניינים יהיו בגובה של עד 7 קומות עם חדרים על הגג, בבנייה רוויה אך לא צפופה. שטח התוכנית המיועדת הינו 836 דונם בבעלויות פרטיות. התכנית נתחמת על ידי ציר ויצמן מדרום, שכונת קריית שרת ממערב, שכונת רסקו ממזרח ושטחים פתוחים בעלי ייעוד נופש מטרופוליני מצפון. מטרת התכנית היא הקמת שכונה חדשה, הכוללת שטחים למטרות ציבוריות, מרכז מסחרי, כיכר עירונית והרחבת שטחי הספורט של העיר והיא מאפשרת את הגדלת היצע הדירות המתאימות בין היתר לזוגות צעירים בראשית דרכם. התכנית הוכנה על ידי אגף ההנדסה של עיריית רעננה וקודמה באמצעות הועדה המקומית לתכנון ובנייה