שלב א' של הפרויקט אוכלס באחרונה ושלב ב' יאוכלס בשנת 2014.

פרויקט שירת השרון כולל בסך הכול 169 יחידות דיור ב-4 בניינים. תמהיל הדירות כולל דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן, לופטים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

מחיר דירות 4 חדרים הוא החל מ-1.3 מיליון שקל; מחיר דירות 5 חדרים הוא החל מ-1.45 מיליון שקל; מחיר פנטהאוזים הוא החל מ-2.3 מיליון שקל.

לדברי אורי פליישמן, סמנכ"ל השיווק של חברת רוטשטיין "זוגות צעירים רבים המעוניינים להתגורר בקריית השרון המבוקשת, מתקשים למצוא בה היצע דירות חדשות פנויות למכירה. לכן, אין זה פלא כי רבים מהם מעדיפים לחצות את הכביש ולרכוש דירות במערב החדש של קריית השרון, המהווה אלטרנטיבה איכותית לקהל רוכשים זה ולא פחות מכך גם לקהל משפרי הדיור".

הפרויקט ייבנה בהתאם לדרישות התקן הירוק של מכון התקנים, ויכלול אלמנטים של בניה ירוקה כמו בידוד תרמי, אוורור טבעי בחניונים ועוד. הדירות בפרויקט הינן דירות גדולות במיוחד, ם מחסן לכל דירה ועם מרפסות ענק בשטח שבין 20 ל-30 מ"ר, אשר למעשה הופכות את הדירות למיני פנטהאוזים. כמו כן, לפרויקט מפרט טכני משודרג, הכולל בין היתר, מיזוג אוויר מיני מרכזי, תריסים חשמליים בכל הדירה, אסלות תלויות, ניאגרות סמויות, הכנה לבית חכם ועוד. הפרויקט, בו ייבנו לובאים מפוארים, מועדון דיירים וחניונים עילי ותת-קרקעי, ממוקם בתוך מתחם סגור הבנוי בצורת האות ח', שבמרכזו פארק ירוק ומתקני שעשועים.