הפרוייקט יכלול 3 בניינים בני 8-9 קומות – בכל בניין 21-27 יח"ד, על שטח של 4 דונם. פרוייקט זה מצטרף לפרוייקט נוסף של החברה בהר חומה – "אביסרור בפארק" הכולל 7 בניינים.

בפרוייקט תמהיל דירות מגוון עם מפרט טכני עשיר ביותר: דירות 4 חדרים בשטח של 100 מ"ר עם מרפסת גדולה החל מ-14 מ"ר, במחיר של החל מ-1.380 מיליון שקל ; דירות 5 חדרים121 מ"ר עם מרפסת 14 מ"ר+מחסן 10 מ"ר במחיר של החל מ-1.650 מיליון שקל ; דופלקס גן 5 חדרים עם גינה ומחסן; מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים ודירות גן בני 5 ו-6 חדרים.

הפרוייקט מוקם בשלב ג' של השכונה החדשה, במיקום טופוגרפי גבוה, עם נוף לכיוון הרי מואב, והוא שוכן בקרבת פארק.

לרגל התחלת השיווק בפרוייקט החברה מציעה הלוואת קבלן של עד חצי מיליון ₪ ב-0% ריבית למשך 24 חודשים, כאשר ההצמדה תשולם בסוף התקופה. המבצע בתוקף על חמש הדירות הראשונות שיימכרו.

לדברי יורם אביסרור, סמנכ"ל החברה, "מדובר בפרוייקט הנמצא בשכונה מבוקשת, שחתך האוכלוסיה המייצג אותה הוא קהל צעיר חילוני ודתי לאומי, בעלי מקצועות חופשיים. המיקום שלו, הסמוך למרכזי קניות, בתי ספר וגנים, הופך אותו למבוקש במיוחד בקרב קהל היעד".

החברה פועלת בירושלים מעל ל-9 שנים, וזהו הפרוייקט החמישי שלה בעיר. פרוייקט זה מצטרף לאחד נוסף הנמצא בשיווק בימים אלו – "אביסרור בפארק בהר חומה". פרויקטים נוספים בעיר שנסתיימו: "אביסרור בהר חומה", "שערי הר חומה" ושדרת קוטג'ים בתלפיות.

חברת אביסרור משה ובניו הוקמה בשנת 1978 בבאר שבע ע"י משה אביסרור המכהן כיום כנשיא החברה. עפ"י דירוג BDI, החברה הגיעה למקום ה-5 בין חברות היזום והבניה הפרטיות בישראל. החברה בונה כיום למעלה מ – 1500 יח"ד ברחבי הארץ.