החברה מתחילה בימים אלה לשווק את פרויקט SEVEN AND MORE הכולל בניין בן 9 קומות ו-32 יחידות דיור בנות 5 ו-6 חדרים. מלבד העובדה שמדובר בפרויקט בוטיק הנדיר בשכונה רווית המגדלים, הפרויקט ממוקם במיקום גבוה בשכונה דבר שיאפשר לדיריי הפרויקט ליהנות מנוף פתוח.. מחירה של דירת 5 חדרים בשלב הפריסייל מתחיל מ-1.65 מיליון שקל.

לדברי אושרי זפרני, סמנכ"ל השיווק בחברת גיא ודורון לוי "שכונת אם המושבות הייתה השכונה שבעצם הצעידה את פתח תקווה קדימה והייתה השכונה הראשונה מזה שנים שגרמה לנהירה המונית של רוכשי הדירות מכל מרכז הארץ. בשנים האחרונות יש תנועה ערה של משפרי דיור בתוך השכונה. אנחנו שיווקנו בשנים האחרונות שני פרויקטים בשכונה ולאחרונה קיבלנו פניות של לקוחות המעוניינים לשדרג את דירתם בתוך השכונה וממתינים לפתיחת השיווק של הפרויקט. כבר עכשיו יש לנו רשימה של מעל 100 משפחות שביקשו לקבל פרטים כאשר נתחיל לשווק את הפרויקט החדש".

אם המושבות היא אחת השכונות הגדולות והמבוקשות באזור המרכז. השכונה החלה להיבנות בשנות ה-90 על פני 500 דונם ובתחילת שנות ה-2000 נוספו לה עוד 1000 דונם. מדובר בשטח המשתווה למחצית מגבעתיים. למרות הביקושים רבים, אין כמעט עתודות קרקע בשכונה ובפרויקטים רבים הנבנים בימים אלה נשארו דירות בודדות.