כאשר בכל קומה יבנו 2 דירות בלבד, לשמירה על פרטיות מרבית. תמהיל הדירות כולל דירות 4 ו-5 חדרים וכן דירות פנטהאוז-דופלקס בנות 6 חדרים.

כבר בימים הראשונים לשיווק מכרה החברה למעלה מ-20 יחידות דיור לרוכשים שנהנו ממענק ירושלים של משרד השיכון, בגובה כ-100 אלף שקל, שניתן עד סוף אוקטובר, אולם גם ללא המענק המחירים בפרויקט עדיין נמוכים ביחס לעיר.

מהחברה נמסר כי מחירה של דירת 4 חדרים, בשטח 101 מ"ר, עם מרפסת בשטח 25 מ"ר, הוא 1.32 מיליון שקל; ומחירה של דירת 5 חדרים, בשטח 121 מ"ר, עם גינה בשטח 104 מ"ר, ובנוסף מרפסת בשטח 15 מ"ר, הוא 1.523 מיליון שקל.

לדברי אוהד סבן, סמנכ"ל חברת דונה "בשכונת נווה יעקב הדתית חלה התעוררות בבנייה רק לאחרונה, וזאת לאחר שנים ארוכות של קיפאון. לכן, ישנם במקום ביקושים גדולים לדירות חדשות ומודרניות. אין ספק כי גם הרכבת הקלה שעתידה לעבור בשכונה תוסיף לביקושים ותשביח את מחירי הדירות באזור. המחירים בפרויקט אטרקטיביים ומספקים אלטרנטיבה זולה לחרדים המבקשים לגור בירושלים עצמה, באיכות חיים גבוהה, עם מגוון השירותים הקהילתיים הנדרשים".

הדירות בפרויקט יבנו במפרט עשיר, בתכנון מוקפד המותאם לצרכי המשפחה החרדית, כך שכל דייר ייהנה מגינה או ממרפסת סוכה גדולה. כמו כן, בדירות תותקן מערכת חימום דירתי. כל הדירות בפרויקט כוללות חניה פרטית.

הפרויקט נבנה בצדה הדרומי של שכונת נווה יעקב, בסמוך לכל המוסדות הקהילתיים, דוגמת בתי כנסת, ישיבות, מקוואות ומוסדות חינוך, וכן בקרבת קו הרכבת הקלה העתידה לחבר את השכונה למרכז ירושלים בתוך כרבע שעה.

חברת דונה היא מחברות הבניה הגדולות בישראל. הפרויקטים הפעילים של החברה כוללים אלפי יחידות דיור ומתחמי מסחר באזורים שונים בארץ. החברה הירושלמית הוותיקה מקימה בימים אלה פרויקטים נוספים בעיר בשכונות עין-כרם ופסגת זאב, כמו גם פרויקטים בתל אביב, בפתח תקווה, בראש העין, בשערי תקווה, במודיעין, בצור יצחק, באשדוד, באשקלון, ביבנה ובקריית גת.