אקרו נדל"ן רכשה לאחרונה את השטח מהחברות יובלים ו-לני גרופ. פרויקט NOYA - North of Yaffo ממוקם בקצה המערבי של דרך סלמה בסמיכות לכיכר השעון, צפונית ליפו המתחדשת ובמרחק 4 דקות הליכה מהחוף. הוא נמצא בסמוך לאזורים האופנתיים, כגון: נווה צדק, מתחם נגה, מתחם התחנה, יפו העתיקה ושכונת פלורנטין ומהווה המשך ישיר לשכונת נגה הטרנדית. מדובר באזור דינמי המצוי בתנופת פיתוח, שופע אנרגיה צעירה, אופנה עדכנית, בוטיקים, מסעדות ובתי קפה פופולריים.

מתחם NOYA, המשתרע על שטח של למעלה מ- 8 דונם, כולל 6 בניינים בני 6 קומות כל אחד, עם כניסה נפרדת לכל בניין ובנויים מעל 2 חניונים תת קרקעיים. המבנים בנויים כשני אגפים העוטפים חצר פנימית מרוצפת אבן, בשטח של 700 מ"ר. במרחב מתגלה שדרה פנימית, המשלבת טיילת עם רצפת דק, בריכות מים, צמחייה מקומית וריהוט גן עם נגיעות נוסטלגיות. בנייני המגורים ב- NOYA משלבים בין מוטיבים אדריכליים מקוריים באבן ועץ, לבין חומרים מודרניים ואומנות זכוכית ופלדה. בפרויקט, שנבנה על פי תקן בניה ירוקה, מתוכננות 131 דירות בגדלים ועיצובים שונים, החל מדירות בנות 2, 3 ו-4 חדרים, לופטים דו-קומתיים ופנטהאוזים. גודל הדירות נע בין 62 מ"ר ל- 125 מ"ר + מרפסות, כל הדירות כוללות חניה פרטית בחניון התת קרקעי של המתחם.

הדירות במתחם משווקות בשלב ההשקה במחירים הנעים בין 22 ל- 23 אלף שקל למ"ר, הנמוכים בכ- 25 אחוז מהמקובל באזור. בפרויקט מגוון של דירות החל מ- 1.575 מיליון שקל לדירת 2.5 חדרים ועד ל- 1.8 מיליון שקל לדירות 3 חדרים בשטח של 80 מ"ר, ובנוסף דירות פנטהאוז במחירים של 2.4-2.690 מיליון שקל.noya91013b
אילן קפון, מבעלי אקרו נדל"ן אמר היום: "האבולוציה של העיר תל אביב-יפו יוצרת בשנים האחרונות הזדמנות נדירה לקחת חלק בהתחדשות האורבנית של יפו, באזור הגובל בסיטי של תל אביב שהפך לאופנתי, מושך אליו מעצבים, אנשי תרבות, מובילי דעת קהל ומייצר הזדמנות נדל"ן אטרקטיבית. פרויקטNOYA פונה לאוכלוסייה שרוצה לגור הכי קרוב שאפשר לכל אזורי הבילוי, התרבות והעסקים של תל אביב-יפו, בסמוך לים, למתחם התחנה ולשוק הפשפשים וכל זאת במחירים שוברי שוק".

NOYA היא פנינה אדריכלית המשלבת שיטות בנייה מתקדמות, עיצוב מודרני ומוטיבים והשראה מיפו ההיסטורית. הפרויקט תוכנן ע"י משרד אבנר ישר, אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בארץ. השפה העיצובית של הפרויקט מתכתבת עם הסביבה הייחודית של יפו, עם פיתוח המבנים ההיסטוריים ושימורם, תוך שמירה על גוון ייחודי ועדכני. המבנים ההיסטוריים בשטח הפרויקט נבנו בתקופה העות'מאנית (1845). המבנה העתיק ביותר שימש כבית באר ומתחם מגורים של מפעיל הבאר. המבנים ישומרו וישוחזרו ויתרמו נופך היסטורי נוסטלגי למתחם המודרני.

בחזית הפרויקט, קיימים שלושה מבנים לשימור, על שטח של כ- 570 מ"ר, ומיועדים לשטח מסחר יוקרתי שיכלול מסעדות, בתי קפה, גלריות ועוד. מבנה נוסף לשימור, על שטח של 430 מ"ר, יועבר לרשות העירייה, לשימוש ציבורי.

אקרו נדל"ן בבעלותם של צחי ארבוב, אילן קפון וזיו יעקבי, הינה קבוצה יזמית בתחום הנדל"ן. בין הפרויקטים של החברה נמנים שכונת פארק החורשות, מגדלי תל אביב, מגדל הגימנסיה, רוטשילד 17, צוקי ארסוף, קולנוע ת"א, מגדלי נאמן (שאוכלס לאחרונה) וכן פרויקטים למסחר ומשרדים באזור התעשייה של הרצליה.

{loadposition google02}