הקרקע נרכשה מהחברות פולאר השקעות וגמול נדל"ן במחיר של כ- 101 מיליון שקל. על פי תוכנית בניין העיר המאושרת תוכל החברה לבנות 267 יח"ד ב- 4 מגדלים בני 17 קומות שיבנו סביב הפארק הצפוני של השכונה.

שחר אופשטיין מחברת נעם פסגות נדל"ן שתיווך בין הצדדים בעסקה מסר כי מדובר בעסקה מורכבת שכן הקרקע שנרכשה ועליה שכן גן האירועים "גן הפקאן " הייתה שייכת בעבר לעירית רחובות, העירייה יזמה כבר בשנת 2005 עסקת חילופי קרקע עם חברת פולאר שהחזיקה במגרש אחר ברחובה הראשי של רחובות ובה פעל בעבר מגרש הכדורגל של קבוצת מכבי. אישור העסקה התעכב שכן היה כפוף לאישורו של שר הפנים.

יורם אביסרור , סמנכ"ל השיווק בחברת אביסרור משה ובניו ציין כי שכונת רחובות המדע נחשבת לאחת השכונות היוקרתיות ביותר שנבנות כיום ברחובות בשל קרבתה למכון ויצמן ולפארק המדע. כמו כן מתוכננת בקרוב סלילתו של כביש 423 בין כביש 40 לכביש 431 שישפר משמעותית את הנגישות מהשכונה למרכז הארץ.

השכונה תכלול בסה"כ כ- 2500 יח"ד . 120 מהן יחידות צמודות קרקע והשאר דירות בבנייה רוויה כאשר מרבית הבניינים בשכונה יהיו בני 9 קומות. כמו כן יוקמו בשכונה שני פארקים גדולים כאשר סביב הפארק המרכזי תוכננה בנייתם של 5 מגדלים בני 17 קומות שיהיו הבניינים הגבוהים בשכונה. הפרויקט יכלול דירות 4 חדרים, 5 חדרים ודירות פנטהאוז. החברה מתכוונת להתחיל את שיווק הפרויקט בעוד כ- 6 חודשים . דירות 4 חדרים ימכרו במחירים החל מ – 1.55 מיליון ₪ ודירות 5 חדרים החל מ – 1.74 מיליון שקל.
חברת אביסרור משה ובניו הוקמה בשנת 1978 בבאר שבע ע"י משה אביסרור המשמש כיום כנשיא החברה. עפ"י דירוג BDI, החברה הגיעה למקום ה- 11 בחברות היזום והבניה המובילות בישראל. החברה בונה כיום למעלה מ – 1500 יח"ד ברחבי הארץ.

זהו לא הפרויקט הראשון של אבסירור ברחובות , החברה בונה גם את שכונת "מערב רחובות" שכוללת כ- 960 יח"ד, ב-12 מגדלי מגורים יוקרתיים בני 17-19 קומות ובליבה פארק ירוק בשטח של כ-12 דונם. עד היום כבר אוכלסו שני מגדלים .

החברה החלה את דרכה בייזום וביצוע של פרויקטים בבאר שבע, וכיום יוזמת ומבצעת אלפי יחידות דיור בפרויקטים למגורים באזורי הביקוש השונים, בין היתר ברחובות, יבנה, אשדוד, מודיעין, ירושלים ועוד. החברה עוסקת גם בנדל"ן מניב – מוכרת ומשכירה אלפי מטרים רבועים של שטחי מסחר ומשרדים במקומות שונים בארץ, בדגש על באר שבע.