ארט טאוורס - פרויקט מגורים שנבנה על טהרת האמנות, ממוקם בשדרת המגדלים החדשה שבחולון ונחשב לפרויקט הדגל של השכונה. שכונה חדשה זו, דורגה בין חמש השכונות האיכותיות ביותר בגוש דן, בסקר אשר נערך עבור תכנית חיסכון בערוץ 2. הפרויקט מתוכנן על ידי האדריכלית לאה רובננקו ויכלול 124 דירות בנות 4,5,6 חד' דופלקסים ופנטהאוזים.

שאול לוטן, מנכ"ל קבוצת משולם-לוינשטין: "שדרת המגדלים החדשה בחולון היא שדרה ייחודית ומרהיבה וללא ספק מדובר באחת מהשכונות האיכותיות ביותר שצמחו בגוש דן. מגדלי "ארט טאוורס ייהנו מהמיקום הטוב והאיכותי ביותר. מאחורי הרעיון האומנותי עומדת התפיסה הייחודית שמבטיחה פרויקט שונה, לא סטנדרטי, מעין יצירת אומנות לגור בה, אשר תשביח את ערכה עם השנים, כמו כל יצירת אומנות."

יעקב אטרקצי, מנכ"ל חברת אאורה: "מדובר בשילוב מנצח של פרויקט איכותי וייחודי, רמת בנייה גבוהה, שדרת מגדלים חדשה ויתרונות של העיר חולון. הקרבה לתל אביב, האטרקציות שמציעה חולון, (הנחשבת לעיר הילדים) לכל המשפחה, היותה מרכז תרבותי, אזור התעסוקה החדש אשר נבנה בימים אלה ורמת החינוך הגבוהה, הופכת את חולון בכלל ואת הפרויקט בפרט לאטרקטיביים במיוחד".arts9913b

על פי הודעת החברה, ארט טאוורס הינו פרויקט יוקרה למגורים אשר נבנה על טהרת האמנות. הפרויקט מציג את השילוב שבין האמנות הקלאסית, האדריכלות והבנייה המודרנית. מיקומו של הפרויקט בסמיכות למוזיאון העיצוב, למכללה לעיצוב, למרכזי התרבות החדישים, למדיה טק, לספרייה העירונית, לאולם הקונצרטים המתוכן ולמרכזי תרבות ואמנות נוספים, הובילו את היזמים לקשור את כל הקצוות יחד, להטביע את חותם האמנות לקירות הפרויקט ולהעשירו בתוכן אמנותי. שני המגדלים הארכיטקטוניים, אשר תוכננו ע"י האדריכלית הידועה לאה רובננקו, ממוקמים בחלקה הפנימי והשקט של השדרה, מתנשאים לגובה ומשקיפים על כל מרכז העיר. דיירי הפרויקט ייהנו מבניינים איכותיים מודרניים, מעוצבים ומוקפדים אשר לתוכם תשתלב האמנות במיטב תפארתה.

כבר עם מילוי טופס ההרשמה לפרויקט, יזכו הדיירים העתידיים לכרטיסים להופעה ממיטב ההופעות וההצגות הקלאסיות המועלות היום בארץ . עם חתימת החוזה יקבלו הדיירים ליתוגרפיה חתומה על ידי אחד מכמה גדולי הציירים בארץ –, יוסל ברגנר, פיצ'חאזדה, סטימצקי, שטרייכמן, טרקאי, קוסונוגי, אהרונוביץ שוובל, ציונה תגר, ניקל, פימה חלק מתמונות אלה יעטרו את משרד המכירות, את כולן אפשר לראות ועוד .בהמשך יוזמנו לבחור תמונה מאוסף תמונות קלאסיות של גדולי הציירים מן העולם, אשר תודפס עבורם כציור אשר יותאם לאווירה, לתכנון ולצבעים בביתם החדש.

במרכזו של לובי הבניין, שעוצב על ידי האמנית נירית ברנר, יוצב פסנתר כנף יוקרתי ואת קירותיו יעטרו תדפיסים של האמנים המובילים בארץ ובעולם. את לובי הקומות תלווה ותעטר תמונה אחת נבחרת אשר תודפס בטכניקה מיוחדת ולצד כל תמונה ירשם הסבר קצר אודות האמן.

בנוסף, מעת לעת ייערכו סדנאות אמנות לילדים, סדנאות ציור ויצירה. לקראת המסירה תיערך תערוכה לילדי הפרויקט, ציוריהם יתלו בחדר האירועים ויפארו אותו. הפרויקט יכלול 124 דירות בהן יחידות בנות 4,5,6 חדרים דופלקסים ופנטהאוזים.
מחירי המכירה ההתחלתיים בתקופת הפרי סייל: החל מ -1,800,000שקל לדירת 4 חדרים ו- 2,000,000 שקל לדירת 5 חדרים.

קבוצת לוינשטין, הממונה הן על תכנון הפרויקט, והן על הקמתו ושיווקו, הוקמה בשנת 1964 על ידי משולם לוינשטיין ז"ל ומשנת 1984 מנוהלת על ידי בנו, שאול לוטן. קבוצת משולם לוינשטין היא חברה ציבורית ומקבוצות הנדל"ן הוותיקות בארץ. הקבוצה מתמחה בייזום, פיתוח, בנייה והקמה של מאות אלפי מ"ר של מגדלי משרדים, שכונות מגורים ומתחמים ציבוריים רבים. מבין פורטפוליו נכסיה נמנים: מגדל לוינשטין, מגדל דיסקונט בת"א, בית קומברס רמת החייל, בית אפריקה ישראל ביהוד, יקנעם הייטק פארק ועוד. הקבוצה עוסקת באיתור קרקעות בעלות פוטנציאל השבחה גבוה, יזום ובנית פרויקטים למגורים, משרדים ומסחר, שיווקם הסופי של הפרויקטים ואחזקתם כנכסים מניבים, ניהול נכסי הנדל"ן שבבעלותה ושמירה על איכותם. לאחרונה החלה באיתור ורכישת קרקעות בעלות אופי תעשייתי מניב ומרחיבה את פעילותה גם בתחומי ה- ת.מ.א 38. בנוסף, הקבוצה פועלת גם כקבלן מבצע עבור אחרים (קבלנות חוזית ).arts9913c

חברת אאורה ישראל הינה חברה יזמית בעלת ניסיון רב בתחום הנדל"ן. ה"אני מאמין" שלה מתמקד בתכנון וחשיבה "מחוץ לקופסא", ייחודיות ומקוריות הניכרת בכל פרט. בכל אחד מהפרויקטים האיכותיים של חברת אאורה ישראל ניתן למצוא ערך מוסף שונה וייחודי המבטא את חזון החברה: החל מבחירת מיקום מיוחד ואטרקטיבי, דרך מפרט עשיר ועד לשיטות בנייה חדשניות מהמתקדמות בעולם. עם ניסיון רב שנים בתכנון ובניית מאות יחידות דיור בישראל. הפרויקטים הייחודיים של חברת אאורה ישראל פרושים בכל רחבי הארץ: תל אביב, בת ים , חולון, יהוד-מונוסון, נתניה, אילת, קריית אונו, פרדס חנה כרכור, מצליח- קריית האמנים, נס ציונה ועוד.

{loadposition google02}