תמהיל הדירות כולל דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. כבר בימים הראשונים, מאז תחילת השיווק, נרשמה התעניינות גדולה בפרויקט, שצפוי להתאכלס בקיץ 2015.

כך לדוגמא מחיר דירת 4 חדרים בשטח של 106 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של 12 מ"ר במכירה המקודמת יהיה החל מ- 2.030 מיליון שקל. דירת 5 חדרים בשטח של 125 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של 13.5 מ"ר תימכר החל מ- 2.398 מיליון שקל.

מהחברה נמסר כי בימים אלה מתקיימת מכירה מוקדמת (פריסייל) ל- 10 דירות ראשונות, וכן כי המפרט משודרג בכל הדירות החל מפרקט ביחידת הורים, אסלות תלויות, 2 חניות תת קרקעיות ומחסן לכל דירה, מיזוג, הכנה למערכת קולנוע ביתית ועוד.

לדברי רועי אולניק מנהל המכירות בחברת אזורים, הבונה את פרויקט אזורים עבר הירדן, "אזורים הקימה את השכונה לפני כ- 6 שנים וכיום אנו שבים לבנות בה. מדובר בשכונת עבר הירדן הידועה כשכונה איכותית ומוצלחת המתוכננת באופן הומוגני. תושביה נהנים מבתי ספר, גני ילדים, פארק והכל במרחק מטרים ספורים מהדירה וללא חציית כבישים. בנוסף, חשוב לציין כי החלק הארי של הרוכשים הינו משפרי דיור מהעיר".

עוד מוסיף אולניק כי "דיירי השכונה והרוכשים מנהלים וועד קהילתי פעיל אשר באמצעותו מתנהלת השכונה כמושב קהילתי באמצע העיר. באמצעות הפורום, ניתן למצוא עוזרות בית, טרמפ לעבודה, טיפים לבישול ועוד".פר