חברי הקבוצה ירכשו את הקרקע ויבנו את הפרויקט בדרך של בנייה עצמית. היקף הפרויקט נאמד בכ- 300 מליון שקל. על פי התכנון המוצע של "גבעתיים מערב", עתידים להיבנות 2 בנייני מגורים יוקרתיים, בני 12 קומות כל אחד, ובהם 136 דירות בנות 3,4,5 חדרים וכן דירות מיוחדות: מיני-פנטהאוזים מרווחים, פנטהאוזים מפוארים וקומת מסחר.עוד על פי התכנון המוצע, לכל הדירות מרפסות גדולות במיוחד: כ- 14 מ"ר לדירות 3-4 חדרים, וכ- 20 מ"ר לדירות 4 חדרים גדולות ו- 5 חדרים.

אומדני עלות הדירות
דירת 3 חדרים בשטח של כ-78 מ"ר, החל מ- 1,579,000 שקל
דירת 4 חדרים בשטח של כ-96 מ"ר, החל מ- 1,794,000 שקל
דירות 4 חדרים גדולות בשטח של כ-105 מ"ר החל מ- 1,985,000 שקל
דירת 5 חדרים בשטח של כ-120 מ"ר החל מ 2,325,000 שקל

דליה מנדלמן מנכ"ל תדהר השקעות ציינה, כי "פרויקט המגורים "גבעתיים מערב" מביא עימו מספר יתרונות משמעותיים לחברי הקבוצה. הפרויקט ממוקם ב- prime location, – בלב גבעתיים הנינוחה והמשפחתית לצד קירבה למרכזי הבילוי, העסקים והתרבות של תל-אביב. בניין המגורים בן ה- 12 קומות, תמהיל הדירות המגוון והתכנית האדריכלית המוצעת מאפשרת מגורים אידאלים למשפחות. כמו כן, למרבית הדירות בבניין מתוכננות מרפסות גדולות בסגנון מיני פנטהאוזים במחיר של דירה רגילה"

לדברי קלמן סופרין, מבעלי קבוצת סופרין "אומדני עלות הדירות בקבוצת הרכישה נמוכים מהמחירים באזור ומצביעים על אטרקטיביות מחיר גבוהה ביחס לתמורה בפער של מאות אלפי שקלים ביחס לפרויקטים המשווקים במשולש הערים גבעתיים רמת גן ותל אביב".
את הצעת התכנון לפרויקט כולו ייצרו משרדי האדריכלים "ברעלי לויצקי כסיף אדריכלים", ו"אמאב אדריכלים". העבודות להקמת החניון כבר בעיצומן.

מתחם "גבעתיים סיטי" הממוקם על רח' ערבי נחל, מערבית לשכונת בורוכוב ומול הבורסה. משתרע על שטח של כ- 50,000 מ"ר, ובו מתוכננים מספר מגדלים המיועדים למשרדים ולמגורים והוא מהווה למעשה את עתודת הקרקע המשמעותית האחרונה של העיר גבעתיים אשר נחשבת לעיר מבוקשת ונהנית מביקושים גבוהים ומהיצע דירות נמוך. הבניינים במתחם מתוכננים להבנות סביב כיכר מרכזית גדולה וייחודית אותה מפתחת עיריית גבעתיים אשר רואה במתחם הסיטי את גולת הכותרת של פיתוח העיר. ליווי הפרויקט יתבצע בשיתוף פעולה בין תדהר וסופרין ויתבסס על יכולותיהן המשולבות וניסיונן הרב בליווי קבוצות רכישה ובהקמת פרויקטים בסדר גודל זה.

קבוצת תדהר ממוקמת בעשיריה הראשונה בדירוג חברות הבניה (דירוג BDI) והיא זוכת הפרס הלאומי לאיכות. בנתה אלפי דירות בארץ וכן בנייני משרדי רבים ובינהם מגדל רוגובין תדהר במתחם הבורסה ברמת גן. תדהר, חרתה על דגלה ערכים של אמינות ושירות לקוחות ומקפידה על איכות ללא פשרות. קבוצת סופרין, בניהולם של קלמן, קובי, ליאון וצחי סופרין, פועלת בתחום ייזום ופיתוח פרוייקטים של מגורים מסחר ומשרדים. בין הפרויקטים של הקבוצה: מגדל מנהטן בתל אביב, פאגלין 5 באזורי חן, מגדל גיבור ספורט בבורסה, מגדלי ב.ס.ר, פרויקט ורד צהלה ועוד רבים אחרים. קלמן סופרין נמנה על מייסדי חברת ב.ס.ר – מי שהגו ויזמו לראשונה בישראל את רעיון קבוצת הרכישה, ובעל נסיון של למעלה מ- 40 שנה בתחום הנדל"ן בישראל ובעולם.

{loadposition google02}