הפרויקט ממוקם בלב שכונת הזמר העברי (מתחם 60), מול בית הספר הירוק שנחנך לפני ארבעה חודשים ובקרבת הפארק המרכזי.

לדברי אבי זיתוני, בעלי החברה, "בימים אלה התחלנו פריסייל לשלב הראשון בפרויקט. המחירים משקפים הנחה של כ-100 אלף שקל בממוצע. הפרויקט החדש מצטרף לפרויקטים נוספים שאנחנו משווקים בשכונה הירוקה ומרחיב את תמהיל הדירות שלנו. רוכשים המעדיפים להתגורר בוילה על הגג יכולים לרכוש פנטהאוז במגדל פלטינום, הצופה לפארק המרכזי, ורוכש המעוניין להתגורר בפרויקט קטן ואינטימי יכול לרכוש דירה באקו טראס מציע בנייני בוטיק".

במסגרת הפריסייל דירת 4 חדרים המשרעת על פני 102 מ"ר בתוספת 20 מ"ר מרפסת מוצעת למכירה תמורת 1.645 מיליון שקל. דירת 5 חדרים בגודל על פני 127 מ"ר בתוספת 22 מ"ר מרפסת תימכר החל מ-1.845 מיליון שקל.

חברת א.זיתוני היתה החברה הראשונה שבנתה בשכונה הירוקה בכפר סבא. בשנת 2008 היו לחברה 77 יחידות דיור בלבד. בשנים האחרונות, בשל הביקושים הרבים לדירות בפרויקט, החברה רכשה עוד מספר קרקעות פרטיות, כאמור, האחרונה שבהן היא קרקע בהיקף 6.5 דונם שנרכשה לפני חודשיים תמורת 52 מיליון שקל. כיום החברה בונה את מספר הדירות הגדול ביותר בשכונה – כ-540 יחידות דיור.

זיתוני מוסיף כי "כיום השלבים הראשונים של השכונה מאוכלסים, הפארק המרכזי הושלם ומוסדות החינוך נפתחו, ניתן לראות את איכות החיים עליה דיברנו כל השנים. לראיה, בשל הביקושים הרבים והיצע הדירות שהולך וקטן המחירים רק עולים".

בימים אלה נמצאים בהקמה בשכונה הירוקה (מתחם 80) קניון של חברת שבירו ומרכז מסחרי של חברת בוני התיכון. 

מידע נוסף על השכונה באתר השכונות הירוקות כפר סבא 

{loadposition google02}