בשלב הראשון ימכרו הדירות במכירה מוקדמת (פריסייל) במסגרת קבוצת רוכשים, שתהנה מהנחות משמעותיות. מהחברה נמסר כי במסגרת המכירה המוקדמת מחירה של דירת 5 חדרים, בשטח כ-130 מ"ר, עם מרפסת שמש סוכה בשטח כ-12 מ"ר, יהיה 1.395 מיליון שקל; מחירה של דירת 6 חדרים, בשטח כ-140 מ"ר, עם מרפסת שמש סוכה בשטח כ-14 מ"ר, יהיה 1.595 מיליון שקל.

פרויקט מגדלי יורו כולל 190 יחידות דיור ב-3 בניינים, בני 18-16 קומות. תמהיל הדירות כולל דירות בנות 5 ו-6 חדרים, עם מרפסות שמש גדולות במיוחד, שיאפשרו להקים בהן סוכה. בנייתו של הפרויקט, אותו תכנן משרד האדריכלים אילן לוי, תחל בעוד כחצי שנה.

עפרה חדד, סמנכ"ל חברת יורו ישראל, מציינת כי "מדובר באזור חדש בשכונה מאוכלסת, בה קיימות כבר כל התשתיות. שכונת הדר גנים מושכת אליה בעיקר ציבור של שומרי מסורת, אולם רבים מן הרוכשים בה הם משפרי דיור חילוניים. בשכונה קיימים מוסדות חינוך ודת, סניפי תנועות נוער, ספריות, גינות ירוקות ועוד. גם קניון סירקין מצוי במרחק הליכה. כמו כן, נהנית השכונה מדרכי גישה נוחות, דוגמת כביש 6 ומחלף סירקין, הסמוכים אליה".

עוד הוסיפה חדד כי "נרשמים רבים כבר זיהו את היתרון שברכישת דירה חדשה כקבוצת רוכשים בשכונה מתפתחת. אין ספק כי רוכשי הדירות בפרויקט נהנים בימים אלה ממחירים זולים במיוחד, הודות למבצע הפריסייל שאנו מציעים".

מהחברה נמסר כי הפרויקט החדש יבנה בסטנדרט בנייה עשיר וגבוה הכולל, בין היתר, חלונות בזיגוג כפול, תריסי גלילה חשמליים, אסלות תלויות, כיורים כפולים ועוד.

חברת יורו ישראל היא מחברות הבניה המובילות בישראל. עיקר פעילות החברה מתמקד בייזום, בתכנון ובבניית נכסי נדל"ן מניב, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים, מגדלי מגורים, בניה רוויה ובניה צמודת קרקע. החברה משווקת כיום שורת פרויקטים בירושלים, במודיעין, בפתח תקווה ובראש העין.

{loadposition google02}