מדובר במגדל בן 42 קומות, ובו דירות בנות 3-5 חדרים ופנטהאוזים בני 6-7 חדרים. בשלב הראשון, ישווקו 50 מהדירות בפרויקט במכרז שיפורסם לציבור הרחב בתחילת חודש ספטמבר. פרויקט זה יהווה המשך ישיר לפרויקט "אשדר ONE" של השותפות, ששווק גם הוא בשיטת המכרז ואוכלס בהצלחה בשנה האחרונה.

הקרקע עליה יוקם הפרויקט הינה בבעלות עיריית בת ים שיחד עם אשדר, תשווק את הדירות באמצעות מכרז פתוח לכלל הציבור ובו כל רוכש דירה פוטנציאלי יוכל להציע מחיר אשר יהיה גבוה ממחיר המינימום שיקבע עבור כל דירה בפרויקט. כל מציע יוכל להגיש מספר מעטפות כשבכל אחת מהן עד 3 הצעות לדירות שונות.

מחיר המינימום לדירת 3 חדרים בפרויקט יעמוד על כ- 1.33 מיליון שקל. מחיר המינימום להצעות במכרז עבור דירת 4 חדרים יעמוד על כ- 1.84 מיליון שקל ולדירת 5 חדרים יקבע מחיר מינימום של כ- 1.94 מיליון שקל. דירות הפנטהאוז, ששטחן יעמוד על למעלה מ- 300 מ"ר ויכללו מרפסות בשטח של כ- 180 מ"ר, יוצאו למכירה במחיר מינימום של כ- 6 מיליון שקל.

המפרט הטכני של המגדל יהיה גבוה ויכלול מערכות מיזוג אויר מלאות לכל הדירות, לובי מעוצב עם תקרה בגובה של כ - 6 מטר, עמדת שוער הכוללת מערכות טלויזיה במעגל סגור, חדר כושר משוכלל, מועדון דיירים, חניון תת- קרקעי ועוד. מרבית הדירות בפרויקט ישקיפו לים ולפארק. את הפרויקט תכנן האדריכל גיל שנהב ממשרד כנען שנהב אדריכלים, יו"ר הפורום הישראלי לגורדי שחקים ונציג תל אביב בארגון STBUH.

"בשל הסמיכות לים, בת- ים מהווה את אחד האזורים האטרקטיביים ביותר בקרב משפרי דיור מהעיר ומחוצה לה ובנוסף מבוקשת ביותר על ידי משקיעים מהארץ ומחו"ל", אומרת רחלי בריזל, סמנכ"ל השיווק של אשדר. "אשדר רואה בבת ים את אחת הערים האטרקטיביות מבחינת ביקושים בשוק המגורים בישראל כיום ולכן החליטה בזמנו להגדיל את פעילותה היזמית בעיר".

חברת אשדר מקבוצת אשטרום מעורבת כיום בהקמתן של אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ, בין היתר בערים חיפה, אור עקיבא, נתניה, תל אביב, רמת השרון, בת ים, פתח תקוה, גני תקוה, רחובות, יהוד- מונוסון, מודיעין, ירושלים ועוד. כמו כן מעורבת החברה בתכנון וקידום של כ- 30 פרויקטי התחדשות עירונית במסגרת פינוי בינוי ותמ"א 38.

הדמיה יחסי ציבור

{loadposition google02}