במסגרת המכרז החדש בו זכתה אביסרור רכשה החברה מגרש ל-68 דירות במחיר של כ-6.25 מיליון שקל, המהווים כ-100,000 שקל ליחידת דיור ללא פיתוח.

החברה משווקת בימים אלה את פרויקט אביסרור בפארק - קומפלקס מגורים יוקרתי הכולל 77 דירות על קרקע בשטח כ-6.3 דונם, בשכונת הר חומה בירושלים. בחודש האחרון מכרה החברה 5 יח"ד 4 ו-5 חדרים בהיקף של כ-7 מיליון שקל.

יורם אביסרור סמנכ"ל שיווק חברת אביסרור מסר כי: "אנו גאים לבנות את ירושלים ולפתח אותה. שמחנו מאד לזכות במכרז החדש ולהעמיק את פעילותנו בהר חומה. כיום חברת אביסרור בונה בהר חומה 7 מבנים, בני 6 קומות, סך הכל 77 יחידות דיור עם מפרט טכני איכותי ותמהיל דירות מגוון: 6-5-4 חדרים ופנטהאוזים בתכנון אדריכלי מוקפד וייחודי בחיפוי אבן ירושלמית. פרויקט זה מהווה השראה לפרויקט החדש שנקים במקום בעקבות הזכייה במכרז החדש ל-68 יח"ד נוספות".

אביסרור הוסיף ואמר כי: "מתחם המגורים של החברה בהר חומה נמצא בצמוד לפארק ירוק רחב ידיים, הוא נבנה בטכנולוגית מהמתקדמות בארץ ובסטנדרטים גבוהים המבטיחים חווית מגורים איכותית. כל אלה משתלבים עם נוף ירושלמי ובסביבה איכותית וצעירה".
חברת אביסרור משה ובניו בע"מ הינה חברה קבלנית פרטית ומשפחתית אשר הוקמה בשנת 1978 . החברה עוסקת ביזום ובצוע של פרויקטים למגורים ופרויקטים ציבוריים בפריסה ארצית.

בתחילת דרכה ביססה החברה את מעמדה כחברת נדל"ן מובילה בבאר- שבע וביישובי הסביבה ועם הזמן, הרחיבה את פעילותה למרכז הארץ. כיום בונה אביסרור מאות יחידות דיור בפרויקטים נדל"ניים ושכונות מגורים בבאר-שבע, אשדוד, גדרה, ירושלים, מודיעין, רחובות, יבנה אשקלון, שוהם, ראש העין ועוד .

לאתר האינטרנט של אביסרור משה ובניו : http://www.avisror.com/index.php

{loadposition google02}