פרויקט פארק ים VIP כולל 40 דירות בלבד ב-3 בניינים בני 4 קומות כל אחד, ומציע תמהיל דירות של 4 ו-5 חדרים, דירות גן עם גינות גדולות במיוחד, קומת VIP עם מרפסות ענקיות ופנטהאוזים. הפרויקט מתוכנן באופן מדורג, וכולל קירות זכוכית, מהן נשקף נוף פתוח למפרץ אילת. מחיר דירת 4 חדרים בפרויקט הנו החל מ- 1.375 מיליון שקל; מחיר דירת 5 חדרים הוא החל מ-1.63 מיליון שקל. הפנטהאוז מוצע למכירה תמורת החל מ-3.2 מיליון שקל.

לדברי יפה סדן, סמנכ"לית השיווק של חברת יוסי אברהמי, "ייחודו של הפרויקט הוא שכמעט בכל דירה בפרויקט תהיה בריכה פרטית כסטנדרט. מדובר בבריכה בגודל 8X3 מטר ועומק של כ-1.2 מטר. סביב הבריכה אנחנו מקימים משטח דק. גם בעבר הקמנו בריכות פרטיות בדירות כסטנדרט, למשל בפרויקט גולף רזידנס, אך רק בפנטהאוזים ובפרויקטים יוקרתיים. כאן מדובר על פרויקט שנמכר, בין השאר, למשפרי דיור המעוניינים לרכוש דירה חדשה ומודרנית ולהרגיש כמו בחופשה תמידית, בשל הנוף לים והבריכה הפרטית. בנוסף, ובניגוד למגדלי יוקרה, הדיירים לא יצטרכו לשאת בתשלום דמי ניהול עבור חברת אחזקה, כיוון שעלויות התפעול בפרויקט נמוכות".

בשכונת שחמון נמצאות עתודות הקרקע העיקריות של אילת. על פי התכנון, בשנים הקרובות יוקמו בשכונה למעלה מ-1,700 יחידות דיור ואזורי מסחר. בסוף הפיתוח, צפויה השכונה לכלול כ-7,200 יחידות דיור.

הדמיה יחסי ציבור

{loadposition google02}