מגדלי חלומות צוקי השמורה , הוא קומפלקס סגור אשר יבנה על שטח של כ-20 דונם בין הרחובות עוזי חיטמן, אהוד מנור ונתן יונתן, בפינה הצפון מערבית של שכונת עיר ימים, בקו ראשון לים שיבנה על פי עקרונות הבניה הירוקה ובהתאם לתקן הליד האמריקאי . אדריכל הפרויקט גיל שנהב ומעצבת הפנים אביבית מנקס

פרויקט חלומות צוקי השמורה , שרבים מכנים אותו ריזורט בגלל המבנה הייחודי שלו יכלול שלושה מגדלי יוקרה מתוכננים לגובה של 28 קומות, מתוכם 25 קומות מגורים מעל קומת עמודים כפולה וקומה טכנית ומעל מרתף חניה, במתחם 287 יחידות דיור. שלושת המגדלים יבנו כקומפלקס סגור שבתוכו יהיה גם מבנה שישמש לבריכת יוקרה גדולה, מתחם ספא, וחדר כושר מאובזר. הכל בקומפלקס סגור 300 מטר מהים, וצמוד לשמורת אירוסים. 

הבניין הראשון שעבודתו תחל בימים הקרובים כולל 25 קומות ו- 96 דירות בתמהיל מגוון . גולת הכותרת שלו -פנטהאוז 223 מ"ר +300 מ"ר של מרפסות פרטיות שאחת מהן כוללת בריכת שחיה ופטיו בקו ראשון לים שמוצע ב- 11.5 מיליון שקלים. הקבלן המבצע שנבחר לבצע את הפרויקט הוא חברת סולל בונה.

חלומות צוקי השמורה יכיל פיבליון כניסה משותף עם עמדת שומר שמשותף לכל שלושת המגדלים, לובי יוקרתי בעל תקרה גבוהה, חדר דיירים אקסקלוסיבי בו יוכלו לקיים את פגישות העסקים של דיירי המקום, מבנה ספא שיכלול מלבד 2 בריכות שחייה: בריכת שחיה מקורה ובריכת פעוטות פתוחה, גם לאונג', חדר כושר ועוד פינוקים .

המגדלים יכללו שני חניונים, חניון תת קרקעי וחניון עילי. כמו כן: שלוש מעליות שקטות בכל מגדל, הכנה לקולנוע ביתי בכל דירה, שתי חניות ומחסן (למי שירצה לרכוש) ריצוף 80/80 בסלון מטבח ופינת אוכל ו 60/60 בחדרי השינה, אסלות תלויות עם מיכל הדחה סמוי , אמבטיה אקרילית, דלת מעוצבת בכניסה לדירה ועוד. בפיתוח של המתחם אזורי גינון עם ברכות נוי וצמחיה חסכונית במים.

זהו הפרויקט המגורים השני של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בעיר ימים, לאחר סיום מגדלי עיר ימים, שנבנה בשיתוף חברת אזורים ושל קניון עיר ימים, הקניון הגדול ביותר של איזור השרון.

המגדל יהיה עם עמדת קונסיירג', שירותי ניהול, חניונים תת קרקעיים גדולים ומוארים עם פטיו וצמחיה מיוחדת בתוכם.

הדמיה יחסי ציבור

{loadposition google02}