בשטח צפויים להיבנות 182 יחידות דיור. החברות שילמו סכום של כ – 42 מיליון שקל לפני מע"מ, המשקף סכום של כ – 230 אלף שקל ליחידת דיור. המדובר בקרקע הממוקמת בחלק הצפוני של שכונת עין הים בעיר חדרה.

מהחברה מדווחים כי ייבנו במקום 3 מגדלי מגורים יוקרתיים, בני 17 עד 23 קומות ובהם סך הכל 182 יחידות דיור, בתמהיל מגוון של דירות 4,5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. התחלת הבנייה על הקרקע החדשה צפויה בעוד כ – 6 חודשים. משך הבנייה מוערך בכ – 30 חודשים. 

להערכת החברות, מחירי הדירות יחלו מ – 1.100 מיליון שקל לדירות 4 חדרים, ולדירות 5 חדרים המחירים יחלו מ – 1.250 מיליון שקל.

המתחם נמצא בסמוך לחוף הים, לכביש החוף ולתחנת הרכבת ומשתרע על כ – 160 דונם. עם השלמתו, יכלול המתחם כ – 1,500 יחידות דיור בבנייה רוויה וכ – 250 יחידות של צמודי קרקע.

אלון עמרם הבעלים והמנכ"ל של חברת עמרם אברהם מציין כי רכישת קרקע זו מצטרפת ל – 3 קרקעות נוספות במתחם – 
* קרקע המשתרעת על פני שטח של כ – 8.5 דונם (פרויקט AQUA), והממוקמת בקצה המערבי של השכונה בקו ראשון למים (כ – 500 מטר מקו החוף) ובסמיכות לשמורת הטבע "גידור" המוכרת ע"י רשות הגנים הלאומיים, בה נמצאים בתהליכי בנייה ושיווק מתקדמים 2 מגדלי מגורים יוקרתיים הנישאים לגובה של 16 קומות כל אחד, סך הכל 116 יחידות דיור.

* קרקע בבעלות משותפת עם חברת אפי קפיטל, הנמצאת במרכז השכונה ובה ייבנו 46 יחידות דיור. פרויקט זה, הממותג בשם AQUA FAMILY ומייעד עצמו למשפחות וילדים, נמצא בשיווק מתקדם, כאשר בחודש יוני נמכרו 24 יחידות לעמיתי "אשמורת" מבית הסתדרות המורים, בהיקף כספי של כ–28 מיליון שקל .

* קרקע בבעלות משותפת עם חברת אפי קפיטל, הנמצאת במרכז השכונה ובה ייבנו 98 יחידות דיור, נמצא בתהליכי תכנון מתקדמים.

עמרם אומר כי רכישת הקרקע החדשה, מתחברת ליעד אסטרטגי של החברה, המאמינה בפוטנציאל האדיר של האזור, בפיתוח הרחב המבוצע על ידי העירייה ובאפשרות השבחת הנכסים בשכונה בצורה משמעותית בשנים הקרובות.

צילום יחסי ציבור

{loadposition google02}