הדירות בפרויקט מותאמות לצרכיו המיוחדים של הציבור הדתי ומתוכננות בפרטי פרטים כדי להעניק איכות חיים לצד מרקם קהילתי תומך. הבניין תוכנן על ידי האדריכל אייל איצקין, בין עשרים האדריכלים הגדולים בישראל שכבר עבד ותכנן עבור קבוצת מזרחי עשרה בניינים אחרים בעיר. בבניין ייבנו דירות גן, דופלקס גן, פנטהאוזים, דירות עם גינות פרטיות או מרפסות גדולות. לכל דירה יש חניה ומחסן כאשר הדיירים ייהנו מנוף מרהיב להרי ירושלים, יער קק"ל ופארק נווה.

טווח מחירי הדירות בפרויקט נע בין 1.5 מיליון ל-2.3 מיליון שקל. שכונת נווה יעקב נחשבת לאחת השכונות המבוקשות בעיר. ב-30 השנים האחרונות כמעט ולא הייתה בנייה חדשה בשכונה ולכן יש מחסור גדול של דירות. פרויקט "מדורגי הנוף" ממוקם בצמוד לתחנה האחרונה של הרכבת הקלה החדשה בירושלים המגיעה לכל חלקי העיר ומחברת את השכונה תוך שמונה דקות נסיעה למרכז העיר. את הקרקע רכשה קבוצת מזרחי בעלות של 25 מיליון שקל.

רוני מזרחי, מנכ"ל קבוצת מזרחי: " כבר 30 שנה שלא בנו בנווה יעקב, מדורגי נוף הוא פרויקט חדש המיועד לאוכלוסייה הדתית בירושלים, המהווה אחוז ניכר בקרב מבקשי הדיור בעיר. הביקוש לפרויקטים המיועדים לאוכלוסייה הדתית בירושלים נמצא בעלייה מתמדת, כאשר לפי הערכה שלנו מדובר באלפי זוגות צעירים ומשפחות צעירות כמו גם משפרי דיור מכל רחבי העיר ומהערים בסביבה המתעניינים בפרויקט. דירות חדשות המותאמות מראש לקהל היעד שלהן, זוכות להצלחה גדולה כיוון שציבור הרוכשים יודע מראש שהוא מגיע לסביבה תומכת, חמה וקהילתית הדומה לאורח חייו מבלי להתפשר על איכות הפרויקט והמיקום שלו".

הדמיה יחסי ציבור

{loadposition google02}