. הפרויקט, בשטח כ-15 דונם, יוקם על קרקע בבעלות מינהל מקרקעי ישראל. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון וכולל דירות בנות 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. בנייתו של הפרויקט החלה בימים אלה, לאחר שהתקבל היתר בנייה, ואכלוס השלב הראשון צפוי באוקטובר 2013. מהחברה נמסר כי מחירה של דירת 5 חדרים הוא החל מ-1.26 מיליון שקל; מחירו של פנטהאוז הוא החל מ-1.6 מיליון שקל; ומחירו של קוטג' מתחיל ב-1.785 מיליון שקל.

במסגרת מכירה מוקדמת (פריסייל) שהתקיימה בפרויקט נמכרו 9 יחידות דיור, בהיקף כ-13 מיליון שקל. בין הדירות שנמכרו: קוטג' בן 5 חדרים, בשטח כ-137 מ"ר, בתוספת גינה בשטח כ-100 מ"ר, נמכר בכ-1.7 מיליון שקל; דירת 5 חדרים, בקומה 1, בשטח כ-103 מ"ר, בתוספת מרפסת בשטח כ-16 מ"ר, נמכרה בכ-1.2 מיליון שקל; פנטהאוז בן 5 חדרים, בקומה 5, בשטח כ-125 מ"ר, בתוספת מרפסת בשטח כ-88 מ"ר, נמכר בכ-1.53 מיליון שקל.

הפרויקט, הממוקם באזור בעל אופי כפרי המאופיין בבנייה נמוכה, מציע אווירת פרטיות ומרווח מקסימאליים. חברת אלמוג כ.ד.א.י תיטע בין הבניינים בפרויקט עצי חורש טבעי ותקים שבילי אופניים. כך תתאפשר לדיירי הפרויקט ולילדיהם רכיבה בטוחה, באזור בו לא קיימת גישה לכלי רכב ממונעים.

לדברי יקי אמסלם, מנכ"ל אלמוג כ.ד.א.י, "מצליח עלתה בשנים האחרונות על מפת הנדל"ן, בעיקר הודות לזוגות צעירים רבים שעברו להתגורר בה, והפכו אותה לשכונת מגורים פופולארית ביותר. תרמו לכך גם כביש 431 שקיצר משמעותית את משך ההגעה לתל אביב, העומד על כרבע שעה. עד היום הוקמו במקום למעלה מ-1,000 יחידות דיור, מוסדות חינוך ותרבות, מרכז מסחרי ופארק ענק. בעקבות מכרזים בהם זכו יזמים באחרונה, יתווספו למתחם מאות יחידות דיור נוספות".

אמסלם מוסיף ואומר כי "רוב הבנייה במצליח היא בנייה רוויה, ורק אחוז בודד מהקרקעות מיועד לבניית צמודי קרקע. פעלנו לשינוי התב"ע, וזאת על מנת לאפשר גם לציבור רוכשי הקוטג'ים להתגורר בסביבה פסטורלית ושקטה. בבנייני המגורים הקפדנו לתכנן 2 דירות בקומה בלבד, וזאת לשם שמירה על פרטיות מירבית של הדיירים".

הדמיה יחסי ציבור

{loadposition google02}