חברת אופק חופים בע"מ מקבוצת החברות אפי קפיטל ועמרם אברהם חברה לבניין בע"מ, רכשה קרקע נוספת בשכונת "עין הים", בשטח של כ – 8.5 דונם בכ – 29 מיליון שקל כולל מע"מ. החברות רכשו את הקרקע במסגרת עסקת מזומנים מכונס הנכסים של חפציבה ובה ייבנו 98 יחידות דיור. החברות שילמו סכום של כ – 29 מיליון שקל המשקף סכום של כ – 296 אלף שקל ליחידת דיור. המדובר במגרש האחרון של חברת חפציבה בחדרה. הקרקע ממוקמת במרכז שכונת עין הים בעיר חדרה.

מהחברה מדווחים כי ייבנו במקום 2 מגדלי מגורים, בני 16 קומות ובהם סה"כ 98 יחידות דיור, בתמהיל מגוון של דירות 4,5 חדרים ופנטהאוזים. התחלת הבנייה על הקרקע החדשה צפויה בעוד כ – 6 חודשים. משך הבנייה מוערך בכ – 24 חודשים. להערכתם מחירי הדירות יחלו מ – 1.1 מיליון שקל לדירות 4 חדרים, ולדירות 5 חדרים המחירים יחלו מ – 1.250 מיליון שקל.

אלון עמרם הבעלים והמנכ"ל של חברת עמרם אברהם מציין כי רכישת קרקע זו מצטרפת לקרקע קיימת בבעלות החברות, הנמצאת במרכז השכונה ובה ייבנו 46 יחידות דיור. פרויקט זה, הממותג בשם AQUA FAMILY ומייעד עצמו למשפחות וילדים, יוצא בימים אלו לשיווק. 

כמו כן, בבעלות חברת הנדלן עמרם אברהם קרקע נוספת (פרויקט AQUA), המשתרעת על פני שטח של כ – 8.5 דונם והממוקמת בקצה המערבי של השכונה בקו ראשון למים (כ – 500 מטר מקו החוף) ובסמיכות לשמורת הטבע "גידור" המוכרת על ידי רשות הגנים הלאומיים, בה נמצאים בתהליכי בנייה מתקדמים שני מגדלי מגורים הנישאים לגובה של 16 קומות כל אחד, סך הכל 116 יחידות דיור.

עמרם אומר כי רכישת הקרקע החדשה, מתחברת ליעד אסטרטגי של החברה, המאמינה בפוטנציאל האדיר של האזור, בפיתוח הרחב המבוצע ע"י העירייה ובאפשרות השבחת הנכסים בשכונה בצורה משמעותית בשנים הקרובות.

צילום: יחסי ציבור

{loadposition google02}