מדובר במגדל יוקרה במתחם שיכלול דירות גדולות ומרווחות, בין השאר דירות 2 חדרים בשטח כ-86 מ"ר ברוטו, דירות לופט בנות 3-3.5 חדרים (רצפה תקרה – 5.4 מטר) בשטח כ-126 מ"ר ברוטו, דירות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים וכן פנטהאוז המשתרע על פני כל הקומה האחרונה, ששטחו כ-388 מ"ר, בתוספת מרפסת הכוללת בריכה פרטית.

מהחברה נמסר כי בתכנון הדירות הושקע מאמץ רב, ולמרות זאת רוכשי הדירות בפרויקט יוכלו לשבת עם אדריכל ולתכנן את חלוקת החדרים על פי רצונם. מחירי הדירות בפרויקט מתחילים מ-3 מיליון שקל.

לדברי יפה סדן, סמנכ"לית השיווק של יוסי אברהמי, "בגלל אופיו הייחודי של המתחם, החלטנו להפוך אותו לבניין בוטיק, כאשר כבר מהקומה השנייה ניתן לראות את הים. כמו כל המגדלים במתחם, גם במגדל זה החזיתות עוצבו בידי יעקב אגם בעיצוב מודרני, כיאה לבניין האחרון שחותם יצירת אומנות נדל"נית".

ביולי 2009 חברת יוסי אברהמי רכשה את הקרקע תמורת 43.34 מיליון שקל (לא כולל מע"מ). בזמן הרכישה היו בחלקה זו מספר שותפים, וכיום הצליחה החברה להגיע להסדרים עם כל בעלי הקרקע, והבניה, כאמור, יוצאת לדרך.

מתחם מגדלי נאמן כולל כיום 4 מגדלים הממוקמים בתל אביב, סמוך לחוף הצוק. בימים אלה מוקמים במתחם 3 בניינים נוספים, כך שבסוף הפיתוח תהיה זו בעצם שכונה יוקרתית סגורה עם 7 מגדלים. הקומפלקס מאובטח 24 שעות ביממה וכולל קאנטרי קלאב עם בריכה חצי אולימפית, חדר כושר יוקרתי, ספא, פארק, גן פסלים ופעוטון.

דיירי בניין ה-VIP ייהנו בנוסף משירותים נוספים, המיועדים רק להם, כגון: חדר כושר פרטי, מרתף יינות וחדר להקרנת סרטים. בקרבת הפרויקט מוקם בימים אלה בית ספר תיכון חדש (הכולל חטיבה), שישמש את תושבי האזור, ויהווה בית ספר מתוקשב ראשון בתל אביב.

{loadposition google02}