בכל בניין 7 קומות ותמהיל הכולל דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. שלב זה צפוי להתאכלס בתוך כשנה.

עוד נמסר מהחברה כי בחודשים אפריל-מאי 2012 נמכרו בפרויקט 6 יחידות דיור, בהיקף כספי של 8.1 מיליון שקל. בין הדירות שנמכרו: דירת 4 חדרים, בקומה 3, בשטח כ-110 מ"ר, ובנוסף מרפסת בשטח כ-20 מ"ר, במחיר כ-1.42 מיליון שקל, ודירת 5 חדרים, בקומה 4, בשטח כ-120 מ"ר, ובנוסף מרפסת בשטח כ-30 מ"ר, במחיר כ-1.52 מיליון שקל.

לדברי עפרה חדד, סמנכ"ל יורו ישראל, "מלאי הדירות החדשות למכירה בהר חומה כמעט שאוזל, ולכן נוצרו בתחומה ביקושים גבוהים לדיור. יותר מכל מעידה על כך עליית המחירים בשכונה בשנים האחרונות. כעת נותרו למכירה בשכונה רק כ-200 דירות, כאשר קצב המכירות עומד על כ-20 דירות בחודש, כך שנותר מלאי לתקופה של כשנה". עוד הוסיפה חדד כי "קצב הבנייה של הפרויקטים בשכונה מתקדם מאוד, ולכן מועד אכלוסם מתקצר, דבר המגביר עוד יותר את הביקושים".

פרויקט יורו גולד כולל 122 יחידות דיור ב-12 בניינים, בני 7-6 קומות כל אחד. 4 בניינים כבר אוכלסו ו-3 בניינים נוספים מצויים בימים אלה בשלבי אכלוס שונים. 2 הבניינים האחרונים בפרויקט ייצאו לשיווק בהמשך. הפרויקט מוקם ברחוב רפאל בר לביא, בלב השכונה הוותיקה, בה קיימים כל השירותים הקהילתיים הנחוצים, ובסמוך לפארק ההרודיון.

 

צילום: אייל אנדרסון

 

{loadposition google02}