וכן 12 קוטג'ים טוריים בעלי 2 קומות, בני 6 חדרים וכן 2 דירות גן בנות 6 חדרים.

 

תמהיל הדירות במגדלי הפרויקט כולל דירות בנות 3, 4, 5 ו-6 חדרים, עם מרפסות וכן דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. כבר בימים הראשונים, מאז תחילת השיווק, נרשמה התעניינות גדולה בפרויקט, שצפוי להתאכלס בעוד כשנתיים.

 

מהחברה נמסר כי מחירה של דירת 4 חדרים, בקומה ראשונה, בשטח כ-101 מ"ר, עם מרפסת בשטח כ-10 מ"ר, הוא החל מ- 1.23 מיליון שקל; מחירה של דירת 5 חדרים, בקומה 13, בשטח כ-141 מ"ר, עם מרפסת בשטח כ-12 מ"ר, הוא החל מ-1.65 מיליון שקל, ומחירה של דירת מיני פנטהאוז בת 6 חדרים, בקומה 12, בשטח כ-143 מ"ר, עם מרפסת בשטח כ-60 מ"ר, הוא החל מ-1.795 מיליון שקל. מחיר קוטג' בן 6 חדרים, בשטח כ-168 מ"ר, עם גינה בשטח כ-55 מ"ר, הוא החל מ-2.399 מיליון שקל.

 

לדברי אוהד סבן, סמנכ"ל חברת דונה, "פרויקט דונה גולד ממוקם ברובע ט"ז שהוא אחד הרובעים היוקרתיים באשדוד. הרובע ממוקם בסמיכות לדיונה הגדולה שבשמורת הטבע פארק חולות, ומצויד בתשתיות חדשות ובמוסדות קהילתיים, דוגמת גני ילדים. בנוסף, ייהנו רוכשי הדירות בפרויקט גם מפארק ירוק העתיד לקום בהמשך לכל אורך השכונה". סבן מוסיף כי "בחרנו לשלב בפרויקט תמהיל דירות שנותן מענה לזוגות ולמשפחות צעירות, יחד עם דירות גדולות יוקרתיות, המתאימות לקהל משפרי הדיור".

 

חברת דונה היא מחברות הבנייה הגדולות בישראל. הפרויקטים הפעילים של החברה כוללים אלפי יחידות דיור ומתחמי מסחר באזורים שונים בארץ. בין היתר, בונה החברה בתל אביב, בפתח תקווה, במודיעין, בקריית גת, בירושלים, בצור יצחק, ביבנה ועוד.