תמהיל הדירות בפרויקט כולל דירות בנות 5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. לכל הדירות מחסן דירתי צמוד. בכל בניין יוקם מועדון קונספט ייחודי שיאובזר על פי בחירת הדיירים, מבין 4 אפשרויות: חדר מולטימדיה, משחקיה לפעוטות, חדר קולנוע, או חדר כושר. בנייתו של הפרויקט החלה בימים אלה, לאחר שהתקבלו היתרי בנייה, והוא צפוי להתאכלס בספטמבר 2014.

 

מהחברה נמסר כי מחירה של דירת 5 חדרים, בשטח כ-122 מ"ר, עם מרפסת בשטח כ-11 מ"ר, הוא החל מ-1.150 מיליון שקל. הפרויקט מציע בנוסף, דירות בנות 5 חדרים, בשטח 124 מ"ר או 128 מ"ר, עם מרפסות בשטח זהה. מחירו של פנטהאוז בן 6 חדרים, בשטח כ-160 מ"ר, עם מרפסות בשטח כ-100 מ"ר, הוא החל מ-1.450 מיליון שקל.

 

לדברי משה צרפתי, מנכ"ל משותף בחברת צרפתי צבי ובניו, "אנחנו רואים באזור פרדס חנה-כרכור אזור בעל פוטנציאל גבוה, שעדיין המחירים בו מצויים בהישג יד. הפרויקט ממוקם באזור פסטורלי וכפרי, בלב הירוק ומרובה הפרדסים של פרדס חנה-כרכור, אך יחד עם זאת, הוא מאפשר לנהל אורח חיים עירוני, בשל נגישותו הרבה לעורקי תחבורה ראשיים, כמו כביש 6, כביש 4 ותחנת הרכבת פרדס חנה-קיסריה". צרפתי מוסיף כי "תכננו בפרויקט דירות גדולות במיוחד, כדי לעודד את הרוכשים לרכוש דירה לחיים, ולא דירת מעבר לשנים ספורות בלבד. לדעתי, נכון להוסיף עוד כ-150 אלף שקל לדירה בת 5 חדרים, ולהימנע בעתיד ממעבר דירה נוסף, הכרוך בהוצאות כספיות רבות. אני מעריך כי בתוך זמן קצר, הדירות ישביחו עצמן בצורה משמעותית, ביחס לדירת 4 חדרים, למשל. מכיוון שמדובר במתחם חדש בפרדס חנה-כרכור, והקרקעות בו נמכרו, יחסית, בזול, מי שיקנה היום דירת 5 חדרים, יעשה, ללא ספק, עסקה יפה".

 

המתחם החדש שבו יבנה הפרויקט יכלול כ-1,300 יחידות דיור בסך הכול, כאשר כ-300 מתוכן יהיו צמודי קרקע. בשכונה יבנו גם מרכז מסחרי, ספריה וגני ילדים.

 

הדמיה: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}