באחד המיקומים המבוקשים ביותר ברמת השרון בשכונת אלון, מקימה גינדי החזקות את מגדל היוקרה החדש OAK GINDI TOWER, מגדל בן 17 קומות בסטנדרט חדש של מגורי יוקרה ברמת השרון. את הקרקע רכשה גינדי החזקות מהמנהל ועיריית רמת השרון תמורת 145 מיליון שקל כולל מע"מ.

 

בפרויקט יבנו 64 דירות מרווחות וגדולות במיוחד עם שלושה כיווני אוויר, גובה תקרה ייחודי של 2.9 מ"ר אשר תוכננו בקפידה ובסטנדרט בניה גבוה בשטח נטו של כ-180 מ"ר לדירה, דירות גן בשטח נטו של כ- 152 מ"ר עם גינה של 220 מ"ר , דופלקסים בשטח נטו של כ- 180 מ"ר וכ-83 מ"ר מרפסות.

 

בחברה אומרים כי דיירי הפרויקט ייהנו מתכנון מוקפד וחדשני, בניה ירוקה ומתקדמת, לובי ראשי עם חלל כפול, מפרט טכני עשיר התואם את סטנדרט הגימור הגבוה ביותר בארץ, חללים גדולים ומוארים, מבואת כניסה ייחודית וגדולה ביציאה מהמעלית המובילה ישירות לדירה, מרפסות רחבות ופתוחות בנות 26-31 מ"ר המשקיפות אל נוף ירוק, סוויטת הורים מפוארות, חדר כושר וחניון תת קרקעי.

 

מגדל היוקרה ממוקם בשכונת אלון האיכותית סמוך למוסדות בילוי, קניות ותרבות במרחק קטן ממרכז העיר ומצירי תנועה מרכזיים.

 

האדריכל רני זיס, שתיכנן גם את פרוייקט הדגל של גינדי החזקות G TEL AVIV ומבין האדריכלים המובילים בישראל, נבחר לתכנן גם את פרויקט היוקרה החדש OAK GINDI TOWER ברמת השרון. פיצו קדם נבחר להיות אדריכל הפנים ויהיה אמון על עיצוב הפנים, השטחים הציבוריים והלובאים של הפרויקט.

 

תחילת בניית הפרוייקט תוך מספר חודשים ומועד איכלוס הפרוייקט צפוי לאוגוסט 2015.

מחירים לדוגמא:

דירה בשטח כולל של 179 מ"ר : 152 מ"ר מרפסת של 27 מ"ר של מחיר מחירון החל מ- 4,300,000 שקל

דירת גן בשטח כולל של 372 מ"ר :שטח נטו של 152 מ"ר גינה בשטח של 220 מ"ר מחיר מחירון החל מ- 4,800,000 שקל

דופלקס בשטח כולל של של 263 מ"ר : 180מ"ר שטח דירה נטו ו-83 מ"ר מרפסות מ"ר), מחיר מחירון החל מ- 7,500,000 שקל

 

גינדי החזקות, אשר הוקמה בשנת 2000, הינה חברה עצמאית וייחודית בתחום הפיתוח, הבניה ויזמות הנדל"ן ונמצאת בבעלות ליטל גינדי-מטלון (עו"ד), אבי גינדי (רו"ח), גיא גינדי (עו"ד), רועי גינדי (רו"ח) ומנחם גינדי. החברה בנתה ויזמה בשנים האחרונות אלפי דירות בערים מרכזיות בגוש דן. בין הפרויקטים של החברה בשנים האחרונות: פרויקט היוקרה G TEL AVIV, מגדלי שרונה, מגדלי היוקרה גינדי הייטס וכן שכונות מגורים רבות כמו גינדי בולווארד וכן פרויקט ONE&ONLY בשכונת אם המושבות בפתח תקווה.

 

בתמונה: הדמיית לובי בפרויקט OAK GINDI TOWER צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}