תמהיל הדירות המגוון יכלול דירות גדולות ומרווחות כדוגמת דירת 4 חדרים  בשטח של 114 מ"ר, עם מרפסות ענק בשטח של 14-18 מ"ר, במחיר של החל מ- 1.28 מיליון שקל; ודירות 5 חדרים, בשטח של 130 מ"ר, עם מרפסת ענקיות בשטח של 14-18 מ"ר, במחיר של החל מ- 1.45 מיליון שקל; דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. כמו כן, לרוב הדירות ישנו מחסן דירתי צמוד.

 

{loadposition google03}

 

הפרויקט, שמתוכנן ע"י האדריכלית טלי כהנא, ייבנה בשכונה החדשה והמתפתחת "רמת אמיר", השכונה ממוקמת בחלקה הצפון מזרחי של קדימה צורן בסמיכות למושב גאולים וצור משה. לדברי אורי פליישמן, סמנכ"ל השיווק של חברת רוטשטיין, "מדובר בשכונה איכותית ומתפתחת, שמאוכלסת בחלקה ומתאפיינת בבנייה רוויה בשילוב צמודי קרקע. בשכונה ייבנו גני ילדים, מבני ציבור וכן פארק ירוק ורחב ידיים". פליישמן מציין כי "בתכנון הפרויקט שמנו דגש על תכנון דירות גדולות במיוחד, כאשר לכל דירה חלל חדר מגורים נרחב עם יציאה למרפסת גדולה".

 

הפרויקט יבנה כפרויקט "ירוק"  בהתאם לדרישות התקן הירוק, ויכלול אלמנטים של בידוד תרמי, הכנה לחימום מים בגז, אוורור טבעי בחניונים ועוד. לדברי פליישמן "הפרויקט בנוי על פי תקן בנייה ירוקה היוצרת סביבת מגורים בריאה ונוחה אשר מעבר לתרומתה לסביבה מסייעת להפחתת הוצאות התפעול והתחזוקה היומיומית, ותורמת לנוחות ולבריאות בסביבה הפנימית והחיצונית של הבית וזאת בהתאם לעקרונות שימור הסביבה והחיסכון במשאבי אנרגיה ומים". פליישמן מוסיף כי "בנייה ירוקה היא בנייה מתקדמת שמובילה במדינות רבות בעולם, אני מאמין שגם שוק הנדל"ן הישראלי יעבור בסופו של דבר לבנייה ירוקה".

 

{loadposition google02}