מדובר בבניין יוקרתי בן 13 קומות ובו 72 דירות המשקיפות על מפרץ חיפה ועל הים. מיקומו על הרכס בנקודה המאפשרת תצפית לכיוון רכב הכרמל ומפרץ חיפה הופך את "דניה ספייס" לאחד הבניינים המבוקשים באזור.

 

ספייס היא מילת המפתח בפרויקט. הדירות מאופיינות בחללים ומרחבים גדולים, כשלרשות הרוכשים עומדת אדריכלית צמודה המייעצת לרוכשים בענייני עיצוב ומתכננת במיוחד את החללים כדי שיתאימו לרוכשים באופן אופטימלי. אין שתי דירות שייראו אותו הדבר.

 

 {loadposition google03}

 

ב"דניה ספייס" דירות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים, פנטהאוזים ודירות גן, לובי מפואר בגובה כפול, מותגי על, שלוש מעליות ונוף לים.

 

עד עתה היה כמעט בלתי אפשרי להשיג דירה בדניה ועל ההזדמנות החדשה ישנם לא מעט קופצים בהם רופאים רבים מבית החולים רמב"ם ואנשי אקדמיה בכירים מהטכניון ומאוניברסיטת חיפה הסמוכה.

 

רוני מזרחי: "חרף מאבק הדיור נותרה חיפה אחת הערים המבוקשות והאיכותיות בישראל. שכונת דניה היא סמל לחיפה המבוססת וזוכה לביקוש רב בקרב תושבי העיר, משפרי דיור ותושבים אשר עברו לאזור בעקבות העבודה, למרות זאת עד עתה לא היה קל למצוא דירות בשכונה אלא בתים פרטיים בלבד. לכן הקמנו את דניה ספייס, שמאפשרת שילוב בין איכות ויוקרה לבין דירות שמותאמות לחתך האוכלוסייה שמבקש לגור בשכונה"

 

בתמונה: הדמיית דירת חמישה חדרים צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}