ביניהם מגדלי YOO ומגדלי צמרת של אקירוב.

 

הפרויקט יכלול 130 יחידות דיור בשני מגדלים, בני 18 קומות כל אחד, עם תמהיל דירות הכולל דירות בנות 5 ו-6 חדרים, עם מרפסות גדולות כבר מהקומה הראשונה. מהחברה נמסר כי מחירה של דירת 5 חדרים ממוצעת ינוע סביב ה- 2.2 מיליון שקל.


{loadposition google03}

 

המגדלים יחופו בקירות מסך הבניין, כך שבכל הדירות יווצרו וטרינות זכוכית מהרצפה לתקרה. הדירות יכללו מערכות מתקדמות של בית חכם, המאפשרות שליטה חכמה בכל מערכות החשמל. המפרט הטכני של הדירה גבוה במיוחד וכולל בין היתר מיזוג אוויר דירתי, אסלות סמויות, חיפויי קרמיקה יוקרתיים, דלתות כניסה מעוצבות ועוד. לובי הכניסה מעוצב על ידי מעצב הפנים מיקי טרבס. גובה הלובי הוא 6 מטר, מחופה בקירות מסך. הפרויקט יכלול מחסום חשמלי בכניסה למתחם ופארק ירוק רחב לשימוש הדיירים.

 

הפרויקט יוקם בשכונת קריית הלאום, על עתודת הקרקע האחרונה בראשון לציון מערב, בשטח של כ- 6 דונם,  שעליו שילמה החברה למנהל מקרקעי ישראל סכום של 102 מיליון שקל לא כולל מע"מ, המשקף מחיר של כ- 789 אלף שקל לא כולל מע"מ, ליחידת קרקע כולל הוצאות פיתוח.

 

לדברי עו"ד יוסי נווה, מנכ"ל ובעלים משותף בחברה, "הצורך לרגש בענף הנדל"ן עלה מדרגה. הדירות שאנחנו מוכרים הן מוצר מוגמר, הרוכשים לא יצטרכו לעשות שינויים ושדרוגים במאות אלפי שקלים. המחירים שלנו הם לא החל מ-..., אלא מסתיימים ב-...". נווה מוסיף כי "קהל הרוכשים שלנו יודע להעריך את המוצר שאני מציע לו, ומוכן לשלם את המחיר של דירת פרימיום. אני מעריך שקהל היעד של הפרויקט יהיה מורכב ממשפרי דיור מהסביבה הקרובה, מאזור השפלה ומגוש דן".


{loadposition google02}