נמכרה תמורת 36 מיליון שקל לתושב חוץ. עסקה זו משלימה למעשה כמעט את מכירת הפרויקט כולו ונותרו בו 2 דופלקסים אחרונים 

 

שרון מומן, סמנכ"ל השיווק של גינדי החזקות הוסיף: "מדובר במחיר שיא לדירה בפרויקט, אשר מעיד על האטרקטיביות של פרויקט שרונה ועל המיקום הנדיר והמיוחד שלו"

 

{loadposition google03}

 

בפרויקט שרונה מתוכננות להיבנות כ-324 דירות ב-3 בניינים בני 31 קומות, מתוכן כ- 150 דירות בנות 4 חדרים וכ- 150 דירות בנות 5 חדרים. היתר מיני פנטהאוזים, פנטהאוזים ודופלקסים. בנוסף, מתוכננים בפרויקט כ- 8,200 מ"ר למשרדים ו-5,200 מ"ר למסחר. משרד האדריכלים קיקה ברא"ז מלווה את הפרויקט. הבנייה בעיצומה ואיכלוס הפרויקט מתוכנן לאוקטובר 2014.

 

התוכניות העתידיות של מתחם דרום הקריה, מעידות על מתחם שהוא העתיד הבא של תל אביב. שימור פארק הטמפלרים ביחד עם הפיתוח המתוכנן בין רחובות הארבעה והחשמונאים מייצר את מתחם המגורים והבילוי הפתוח הגדול המרכזי והאטרקטיבי ביותר בתל אביב.

 

גינדי החזקות, אשר הוקמה בשנת 2000, הינה חברה עצמאית וייחודית בתחום הפיתוח, הבניה ויזמות הנדל"ן ונמצאת בבעלות ליטל גינדי-מטלון (עו"ד), אבי גינדי (רו"ח), גיא גינדי (עו"ד), רועי גינדי (רו"ח) ומנחם גינדי.

חברת גינדי החזקות הציבה לעצמה חזון ויעד ארוכי טווח- לשנות את סטנדרט הבנייה הקיים בישראל ולמצבו מחדש בקו אחד עם הסטנדרטים המובילים בעולם וכך לאפשר ללקוחותיה חווית מגורים יוצאת דופן. החברה בנתה ויזמה בשנים האחרונות אלפי דירות בערים מרכזיות בגוש דן. בין ההצלחות של השנים האחרונות תוכלו למצוא את פרויקט היוקרה G TEL AVIV, מגדלי שרונה, מגדלי היוקרה גינדי הייטס וכן שכונות מגורים רבות כמו גינדי בולווארד וכן פרויקט   ONE&ONLY בשכונת אם המושבות בפתח תקווה. 


צילום הדמיה: יחסי ציבור


{loadposition google02}