פרויקט גן המושבות יכלול 4 מגדלים, ובכל אחד מהם – 80 יחידות דיור. הפרויקט יצא לדרך במאי 2009, ולפני כארבעה חודשים, החברה פתחה לשיווק את המגדל ה- 4 והאחרון וכעת נותרו בו למכירה 10 דירות אחרונות. הפרויקט נבנה בלב השכונה, בסמוך לפארק , על מגרש גדול במיוחד, בשטח של כ- 17 דונם, המאפשר פיתוח סביבתי עשיר.

 

לדברי דן פרנס, מנכ"ל החברה, "החברה השקיעה המון משאבים בתכנון הפרויקט והקמתו לשביעות רצון הדיירים. אנחנו מתרגשים מאוד לקראת האכלוס ולנוכח העובדה שהפרויקט קורם עור וגידים".


{loadposition google03}

 

פרויקט גן המושבות תוכנן ועוצב על ידי משרד אדריכלים לאה רובננקו בסטנדרטים של מגדלי יוקרה, על אף שמדובר בפרויקט לקהל הרחב. שלום דוידוביץ', אדריכל הפנים המוביל, שמשרדו פרי –דוידוביץ' תכנן את הפרויקט מוסר: "לובי הכניסה במגדל מפואר במיוחד: רצפת הלובי מורכבת מאבנים עגולות המחוברות זו לזו. האבנים נחתכו בלייזר כל אחת בנפרד במפעל ייעודי לכך, וחיבורן יחד יוצר מעין פסיפס. תקרת הלובי הינה בגובה של 6 מטרים, וממנה משתלשל שנדליר מפואר. הלובי כולל גם חדר לאחסון אופניים ועגלות וחדר דואר לשימוש דיירי הבניין ".

 

המבנה שיותר מכל מייחד את פרויקט גן המושבות, הוא "מושבת הילדים" - מבנה המשותף לכל דיירי הפרויקט, בשטח של כ- 250 מטר. מדובר במבנה עגול, בעל כיפה מחודדת, שמטרתו לשמש חלל רב תכליתי שכל הדיירים יוכלו ליהנות ממנו. המבנה מיועד לאירועים או כנסים רבי משתתפים, אך יש בו גם מחיצות ניידות, שמטרתן לחלק את האולם לחדרים קטנים יותר למטרות חוגים וכיו"ב. במושבת הילדים תוכננו גם חדרים שיכולים לשמש לפעוטון ובקומת המרתף ישנו גם חדר אקוסטי, שבו אפשר לנגן מבלי להפריע לשכנים. 


צילום: יחסי ציבור


{loadposition google02}