בפרויקט "מדורגי נוף" שנבנה בשכונת נווה יעקב על שטח של 6 דונם, יוקמו שישה מבנים בני 7 קומות כל אחד ובהם 66 יחידות דיור של 4, 5 ו-6 חדרים.

 

מדובר בדירות המותאמות לצרכיו המיוחדים של הציבור הדתי, ומתוכננות בפרטי פרטים כדי להעניק איכות חיים לצד מרקם קהילתי תומך. הבניין תוכנן על ידי האדריכל אייל איצקין, בין 20 האדריכלים הגדולים בישראל וכבר תכנן למזרחי בירושלים 10 בניינים. בבניין ניתן למצוא חניה ומחסן לכל דירה, דירות גן, דופלקס גן, פנטהאוזים, גינות פרטיות, מרפסות גדולות ונוף להרי ירושלים, יער קק"ל ופארק נווה.

 

{loadposition google03}

 

טווח המחירים נע בין 1.5 מיליון ל-2.3 מיליון שקלים. עבור הקרקע שילמה קבוצת מזרחי 25 מיליון שקלים.

 

לדברי רוני מזרחי, מנכ"ל קבוצת מזרחי: "בשנים האחרונות הולך וגובר הביקוש לפרויקטים המיועדים לאוכלוסייה הדתית בירושלים. מדובר באלפי זוגות צעירים ומשפחות צעירות כמו גם משפרי דיור מכל רחבי העיר ומהערים בסביבה. למדנו עם השנים שפרויקטים המותאמים נקודתית לקהל יעד זוכים להצלחה גדולה כיוון שציבור הרוכשים יודע מראש שהוא מגיע לסביבה תומכת, חמה וקהילתית וכי הוא ימצא שפה משותפת ויחסי שכנות טובים עם דיירים אחרים המגיעים מאורח חיים דומה".

 

פרויקט "מדורגי הנוף" ממוקם בצמוד לתחנה האחרונה של הרכבת הקלה החדשה בירושלים המגיעה לכל חלקי העיר ומגיעה תוך שמונה דקות מנווה יעקב למרכז העיר.

 

בתמונה: הדמיית חדר בפרויקט צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}