לכל הקוטג'ים מרפסות וגינות ששטחן נע בין 80 ל- 220 מ"ר, וכן שתי חניות פרטיות.

 

מהחברה נמסר כי מחירו של קוטג' בן 6 חדרים, בשטח של כ- 160 מ"ר, הינו החל מ- 1.85 מיליון שקל. עוד נמסר כי, הפרויקט בנוי באופן מדורג על צלע הר בכניסה ליישוב, כך שכמעט לכל דירה יש נוף פתוח.

 

{loadposition google03}

 

שערי תקווה הוא יישוב קהילתי צעיר יחסית, שמונה אוכלוסיה של כ- 5,000 תושבים, הממוקם בצמוד למערכת כבישים מהירים המספקת נגישות גבוהה למרחב גוש דן, פתח תקווה וראש העין. ביישוב אוכלוסיה מעורבת של משפחות חילוניות ודתיות, עם מערכת חינוך איכותית הכוללת גנים, מעונות יום ובית ספר יסודי ממלכתי, וכן כל שירותי הקהילה הנדרשים כמו: שירותי בריאות, פעילות תרבות וחוגים, בתי כנסת ועוד. כמו כן, ביישוב שפע של גינות ירוקות ופארקים וקאנטרי קלאב.

 

לדברי אוהד סבן, סמנכ"ל החברה, "שערי תקווה הוא אחד מהיישובים המתפתחים והמבוקשים ביותר באזור מערב השומרון. היישוב מתאפיין בבנייה של צמודי קרקע, והביקושים מגיעים בעיקר מצד משפרי דיור מפתח תקווה ואזור מרכז הארץ, מתוך שערי תקווה והיישובים הסמוכים – אורנית ואלקנה. הפרויקט מאפשר למעשה לרכוש בית פרטי בסביבה איכותית ובמחיר שפוי, מבלי להתרחק מאזור המרכז".

 

חברת דונה היא מחברות הבנייה הגדולות בישראל. הפרויקטים הפעילים של החברה כוללים אלפי יחידות דיור ומתחמי מסחר באזורים שונים בארץ: בתל אביב, פתח תקווה, מודיעין, קריית גת, ירושלים, צור יצחק, יבנה ועוד.  

 

הדמיה: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}