מתוכן 101 דירות וקוטג'ים ישווקו ע"י חברת מ.אביב מפעלי בנייה בע"מ ו-30 יח"ד ייבנו ע"י חברת ב.יאיר. כמו כן, השתתפו במכרז חברות נוספות שלא עברו את מחיר המינימום במכרז. לדברי תמיר לולו, סמנכ"ל השיווק של מ.אביב, צפי ההכנסות של החברה מהפרויקט הינו כ-113 מיליון שקל.

{loadposition google03}

לדבריו, רב הדירות שייבנו יהיו דירות פרימיום 4 חדרים שיכללו מרפסות גדולות המשקיפות אל נוף הרי יהודה. לולו מדגיש כי המחיר הצפוי לדירות יהיה בסה"כ 1.2-1.3 מיליון שקל - מחיר אטרקטיבי מעין כמותו ביחס למחיר דירה דומה בירושלים. לדבריו מדובר בפתרון דיור יוצא מן הכלל לזוגות צעירים משפרי דיור מהבירה. לולו מוסיף כי כבר היום נמצא בתהליך מתקדם שיווק פרויקט הקוטג'ים "נוף כיתרון" שבהר כיתרון ביישוב ומניסיון החברה ירושלמים רבים רואים בצור-הדסה לא רק פתרון דיור זול יותר אלא גם שדרוג משמעותי באיכות החיים ביישוב גבוה, ירוק הפונה לנוף מרהיב

לדברי נדב ליסובסקי, סמנכ"ל השיווק ש חברת ב.יאיר, כל 30 יח"ד שבהן זכתה החברה הינם בבנייה רוויה במחיר של 330,000 שקל ליח"ד. לדבריו המחיר הצפוי לדירות 4 ו-5 חדרים יהיה החל מ-1.2 מיליון שקל.

ליסובסקי מדגיש כי מזה זמן רב שלא היו מכרזים בצור-הדסה, עובדה זו תיצור להערכת החברה ביקושים מפולחים גבוהים ביותר לא רק בקרב משפרי דיור ירושלמים אלא גם מאזורים אחרים בארץ, זאת משום שצור-הדסה הפכה כעת להזדמנות נדל"נית חד-פעמית שלא תחזור.

ליסובסקי מדגיש כי העבודה ששלושה קבלנים לא עברו את מחיר המינימום במכרז (70 יח"ד) מצביעה את הצורך הדחוף של ממשלת ישראל לקדם במרחב ירושלים יותר ויותר מכרזי קרקע זאת בשל המחסור הגדל והולך בדיור איכותי במחיר סביר לזוגות צעירים משפרי דיור.

{loadposition google02}