המגדל יכלול 51 יחידות דיור ב- 14 קומות, עם תמהיל דירות מגוון, הכולל דירות 4, 5 ו- 6 חדרים, דירות מיני פנטהאוזים ודופלקסים. מהחברה נמסר כי מחירה של דירת 4 חדרים, בשטח של כ- 100 מ"ר, עם מרפסת בשטח של כ- 13 מ"ר, הינו החל מ- 1.68 מיליון שקל, מחירה של דירת 5 חדרים, בשטח של כ- 123 מ"ר, עם מרפסת בשטח של כ- 13 מ"ר, הינו החל מ- 1.94 מיליון שקל.

חברת רמי שבירו היא בין החברות הראשונות שהחלו לבנות בשכונה הירוקה בכפר סבא. עד היום החברה מכרה מעל 300 דירות בשכונה ומתחילת 2010 החברה אכלסה 12 בניינים. בשכונה מתוכננים לקום קאנטרי קלאב ומרכז קניות, בית ספר וגני ילדים. תוכנית הבינוי שמאפיינת את השכונה היא מרווחים גדולים בין הבניינים. כל הבניינים מתוכננים על שדרות ירוקות ופארקים, כך שיש נגישות מלאה לאזורי המשחקים ללא חציית כבישים.

{loadposition google03}

החברה מקימה בימים אלה חדר תצוגה יוקרתי באתר המכירות של החברה בשכונה הירוקה. בחדר התצוגה יוכלו הרוכשים להתרשם מהמבחר היוקרתי שכולל המפרט הטכני של הדירה ולבחור את המפרט שמתאים להם.

מהחברה נמסר כי העירייה מעודדת את הבנייה בשכונה וכי בתוך חודשיים בלבד התקבל היתר לבניית המגדל והעבודות באתר כבר החלו. עוד נמסר כי האכלוס צפוי להתחיל בעוד 20 חודשים.

לדברי רמי שבירו, מנכ"ל החברה, "מדובר בשכונה איכותית, שיש לה ביקושים גבוהים במיוחד. בתכנון השכונה מושם דגש על הנושא האקולוגי ויצירת סביבת מגורים בריאה ונעימה עבור תושבי השכונה. כך למשל, מוקמים שטחים רבים בהם הכניסה למכוניות אסורה. המגדל שאנו מקימים כעת ממוקם בקו ראשון לפארק המרכזי של השכונה, הוא מוקף שבילים ירוקים וכל הדירות בו ייהנו מנוף פתוח".

{loadposition google02}