מדובר בבניין בן 8 קומות, ובו 30  יח"ד, ביניהן דירות גן וגג בנות 5 חדרים, עם גינות ומרפסות גדולות
.

מהחברה נמסר כי דירה בת 5 חדרים, בשטח של 118 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 24 מ"ר, תעלה כ- 1.2 מיליון שקל; מחירה של דירת 5 חדרים, בשטח של 125 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 25 מ"ר, יהיה 1.3 מיליון שקל.

עד כה נמכרו ואוכלסו בפרויקט אמירי נוף כ-191 יח"ד. פרויקט "אמירי נוף" נבנה על צלע ההר בשכונת גבעת טל ביישוב הקהילתי אלפי מנשה, המונה כ-1,750 בתי אב. הפרויקט ממוקם על גבעות יפהפיות בשרון, המשקיפות מגובה של 300 מטרים מעל פני הים, על אזור השפלה ומישור החוף. 

{loadposition google03}

רן בן אברהם, סמנכ"ל השיווק של חברת צמח המרמן מסביר את האטרקטיביות של היישוב: "הרבה מאוד זוגות צעירים ובעלי משפחות מאזור השרון המגיעים מערים כמו כפר סבא, הוד השרון ורעננה, נשאבים לאלפי מנשה ורוכשים ביישוב דירות, קודם כל בשל רמת החינוך הגבוהה, האופי הקהילתי והמודעות העצומה של היישוב לחינוך ומעורבות חברתית ולאחר מכן בגלל המחיר המפתיע והאטרקטיבי ".

צמח המרמן הינה חברת ייזום ובנייה ציבורית, המקימה פרויקטים רחבי היקף למגורים, וכן עוסקת בביצוע פרויקטים נוספים לחברות מובילות במשק הישראלי בשיטת ":Turn-Key Project". החברה החלה את פעילותה בשנת 1997 מאיחוד פעילות של שתי חברות בניה משפחתיות בעלות ותק של כ- 50 שנה בענף הנדל"ן.

בשנים האחרונות יזמה, בנתה ואכלסה החברה אלפי יח"ד ומאות אלפי מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים, בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ, בין היתר מקימה החברה את פרויקט White City בשכונת נוה צדק בתל אביב המוקם בשיתוף פעולה עם מעצב העל ג'ורג'יו ארמאני, פרויקטים יוקרתיים בצפון תל אביב, גני תקווה, כרמיאל, בית שמש ועוד. כיום החברה נמצאת בבעלות משפחת בן אברהם, משפחת פייגלין ומשפחת מנור (מבעלי אי.די.בי אחזקות , בנק איגוד וקבוצת דויד לובינסקי רכב). 

{loadposition google02}


{loadposition advert1}