את היתר הבנייה הראשון קיבלה קבוצת מזרחי אשר תבנה במקום את "מזרחי פרפקט", בניין בן 20 קומות ובו 66 יחידות דיור בהן דירות גן, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים ולופטים מרווחים, לכולם מרפסות ענק, חלונות ענק ומפרט מיוחד. לאתר האינטרנט של שכונות ח-501

 

האדריכל הבינלאומי פיליפ גינזבורג נבחר לתכנן את הפרויקט, והבנייה יוצאת לדרך בימים אלה. עבור הקרקע שילמה קבוצת מזרחי 42.5 מיליון דולר. פרויקט בשווי מכירה של 150 מיליון שקל. דירות 5 חדרים החל מ- 2 מליון שקל.

 

{loadposition google03}

 

מתחם ח-501 נחשב מבוקש במיוחד, עקב קרבתו למוזיאון העיצוב, למדיטק , ל"קניון חולון" ולבניין העירייה החדש. הוא מושך אליו משפרי דיור, זוגות צעירים והורים לילדים. בשכונה יקומו גם מבני ציבור ואפילו בית מלון וכל המע"ר החדש של חולון. מקומות 11 ומעלה ניתן לראות ים ונשקף נופה של כל העיר חולון.

 

קבוצת מזרחי היא אחת מחברות הבנייה הגדולות בישראל בונה ב18 ערים ודורגה במקום ה18 בBDI והגדולה ביותר בחולון. הפעילות בחולון, בין היתר בנתה בעיר את "מדורגי הפארק", "מדורגי האקליפטוס", "תאומי הדקלים", "נוף השדרה", "מזרחי פארק" ו"מזרחי ווסט". בימים אלה נבנים במקביל "מזרחי ווסט 2" ו"מגדל הגן" ובשנה הקרובה תחל בנייתו של "סיטי טאוור", בניין המגורים הגבוה ביותר בחולון.  בסה"כ הקבוצה בונה בחולון כ 365 יחידות דיור. בקרוב פרויקט ענק נוסף בן 520 דירות בתל גיבורים בחולון הצעירה והירוקה. 

 

{loadposition google02}