מנכ"ל חברת 'ליברטי', רואי רויטמן אמר כי חברת 'מליבו' נבחרה לאור הניסיון הנרחב שהיא מביאה עימה, בעיקר בתחום מגדלי המגורים: "בשנים האחרונות החברה בנתה פרויקטים רבים של מגדלים רבי קומות יוקרתיים בתל-אביב, פתח תקווה, קרית אונו, בת-ים וראשון לציון. אין לי ספק כי החברה תפגין את כישוריה גם בפרויקט 'מגדלי ליברטי' בבאר שבע".

 

קבוצת 'אורתם מליבו' מתמחה בתכנון וביצוע פרויקטים מורכבים בתחום ההנדסה האזרחית. הניסיון העשיר של הקבוצה בא לידי ביטוי בהקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר בניהול פרויקטים, עמידה בלוחות זמנים ומסגרות תקציב ושמירה על איכות הבנייה.

 

{loadposition google03}

 

בשנים האחרונות חברת 'מליבו' הייתה אחראית על בנייתם של מספר פרויקטים באזור הדרום, ביניהם שכונת המגורים היוקרתית החדשה לאנשי קבע ביישוב עומר ('נאות חיטים') ושכונת ההרחבה בקיבוץ דביר.

 

מנכ"ל חברת 'מליבו', אמיר נחום אמר השבוע כי הוא שמח לקחת חלק בפרויקט שמובילה חברת 'ליברטי' והוסיף כי בניית מגדל המגורים הראשון תחל כבר בשבועות הקרובים. נחום סיפר גם כי לפני כ-13 שנים בנתה החברה גם את תחנת הרכבת 'באר שבע מרכז' הנמצאת בסמוך למיקום העתידי של 'מגדלי ליברטי'.

 

פרויקט "מגדלי ליברטי" כולל שני מגדלי מגורים יוקרתיים אשר ייבנו מעל קניון "לב הסיטי" במדרחוב קריית הממשלה (מעל בניין השקם הישן). המתחם היוקרתי, יכלול שני מגדלים, בני 22 קומות כל אחד, ובהם 168 דירות. עלות ההקמה של הפרויקט, הכולל גם בריכת שחיה גדולה, חדרי כושר, חניונים וגן משחקים - נאמדת בלמעלה מ- 100 מיליון שקל. לרגל התחלת הבנייה, יוצאת חברת 'ליברטי' במבצע מכירות לחברי מועדוני הצרכנות הוט ואשמורת ותקיים יריד מכירות בתחילת חודש יוני.

 

הדמיית הפרויקט יחסי ציבור

 

{loadposition google02}